6 fitness hvězd, které na Instagramu sleduje každý a vy musíte taky

Redakce

Instagram je plný všeho možného, ale my se nyní zaměříme na fitness ženy, které zde sleduje snad každý! Sledujete i je i vy? Pokud ne, tak byste měli!

  • ChristmasAbbott – Pokud máte nějaké pochybnosti o tom, že by žena mohla být vzpěračkou, tak ChristmasAbbott taková je a má více než dvě stě padesát tisíc sledujících. Fotografie, kde zvedá neskutečná břemena, vás dostanou.
  • Kayla_Itsines – Kdo nezná Kaylu, jako by nebyl. Australská certifikovaná trenérka fitness má na Instagramu neskutečných 3,2 milionu sledujících. Její stránka je plná neuvěřitelných proměn lidí, kteří ji sledují a cvičí podle jejího plánu. Zkusili jste ho také?
  • Aurora_LZ_Fit – Aurora Lauzeral je francouzská certifikovaná osobní trenérka, která má přímo nakažlivý úsměv. Tělo jí můžete závidět od hlavy až k patě, protože je bezchybné. Co za tím stojí, je jasné podle její stránky, kterou sleduje půl milionu lidí.
  • NatalieJillFit – Natalie Jill je svobodnou matkou a funkční fitness trenérkou v San Diegu. Je mnohem silnější, štíhlejší a lepší verze svého bývalého já. Na profilu u ní najdete spoustu videí, podle kterých můžete cvičit ve svém obývacím pokoji nebo jinde. Sleduje ji půl milionu lidí.
  • Yoga_Girl – Rachel Brathen je guru jógy a sleduje ji jeden a půl milionu lidí. Najdete u ní spoustu videí a fotografií, které vám rozhodně zlepší den a také vás namotivují.
  • ToneItUP – Katrina a Karena, dvě dívky, Katrina je studentka z centra zdraví a kdysi bojovala se svou váhou a Karena je triatlonistka a modelka. Dívky se potkaly v posilovně a od té doby to spolu táhnou. Jsou populární nejen na Instagramu, kde mají půl milionu sledujících, ale také na Youtube. Mají skvělý cvičební plán, který by vás mohl inspirovat.

ŠEST způsobů, jak začít s fitness a vydržet u jarního cvičebního plánu

5 potravin, které vaše tělo očistí od nikotinu a ani nebudete mít chuť na další cigáro