6 hollywoodských celebrit s odpornými zuby

Pavla Gabrhelíková

Špatné zuby jsou výsledkem mizerné životosprávy a zanedbávání hygieny. Některé hollywoodské hvězdy si patrně myslí, že mohou všechno, a tak mají vzhled svého chrupu na háku. Podívejte se, jak odporné to je.

  1. Lindsay Lohan. Drogové večírky a nekonečné párty si vybírají svou daň. A nejenom v úbytku mozkových buněk. Lohan má pěkně žluté zuby a navíc se jí ulamují kousek po kousku!
  2. Johnny Depp. Po rozvodu se svou první ženou se začal podobat na piráta Jacka Sparowa víc, než je zdrávo. Některé z jeho zubů už jsou dokonce prý umělé. Ještě byste ho chtěli líbat?
  3. Vanessa Paradis. Francouzská herečka má mezi zuby takovou mezeru, že by si do ní mohla strčit snad i cigaretu.
  4. Madonna. Její díra mezi zuby sklízí dva druhy názorů: Buď ji považují za sexy, nebo odpudivou. Navíc, jak jde čas, její zuby jsou čím dál tím žlutější. No jo, už není žádná mladice!
  5. Charlie Sheen. Hvězda seriálu Dva a půl chlapa má několik zubů zlatých a vůbec se za to nestydí. Ale my to docela chápeme, protože to je snad ten nejmenší ze všech jeho zdravotních problémů.
  6. Steve Buscemi. I když má dost peněz na to, aby si nechal zuby vytrhat a dát si místo nich hezky rovné tesáky, tak nějak by to bez nich asi nebyl on. Takže si dál kráčí Hollywoodem s příšerným chrupem a velkým hereckým talentem. Ceníme!