6 hvězdných párů, které prozradily, že spolu měly sex až po svatbě

Eva Vogelová

Sex po svatbě je v dnešní době spíše výjimečnou záležitostí. Zvládly to ale i některé celebrity. Většinou se to dělo kvůli víře. Jaké slavné páry se k tomu přiznaly?

  1. Mariah Carey a Nick Cannon

Popová zpěvačka Mariah a americký rapper Nick se rozhodli, že budou čekat na první společný sex, dokud se nevezmou. Carey se přiznala, že je s tímto rozhodnutím spokojená. „Není to tak, že bychom neměli vůbec žádnou intimitu, jen jsme se vzdali té kompletní. Myslela jsem si, že když počkáme na svatební noc, bude to unikátní zážitek. Máme na to oba stejný názor.“ Pár spolu nakonec měl dvě děti a v roce 2015 se rozvedl.

  1. Adriana Lima a Marca Jaric

Světová topmodelka Adriana se přiznala k tomu, že než vešla do svazku manželského s profesionálním basketbalovým hráčem Marco Jaricem, byla panna. „Muži to musí respektovat, je to má volba. Pokud to neakceptují, znamená to, že mě nechtějí takovou, jaká jsem.“ Tento názor u ní přetrvává z náboženských důvodů. Svého muže si vzala v roce 2009, zplodila s ním dvě děti. Už se ale rozvedli.

  1. Jessica Simpson a Nick Lachey

Zpěvačka Jessica se rozhodla, že před svatbou se se zpěvákem a textařem Nickem Lacheym nebude mít sex. Sama se o tom vyjadřuje takto: „Slíbila jsem Bohu, otci a mému budoucímu muži, že zůstanu pannou, dokud se nevdám. Vždy jsem věděla, že to tak chci udělat.“ Jessica a Nick se nakonec rozvedli v roce 2006. Se svým dalším manželem Ericem Johnsonem se však rozhodli jinak. Předtím, než se v roce 2014 vzali, spolu zplodili dva potomky.

  1. Evan Spiegel a Miranda Kerr

Zakladatel Snapchatu Evan se svojí přítelkyní, topmodelkou Mirandou šokovali veřejnost. Prozradili totiž, že společný sex plánují mít až po svatbě. „Milovat se budeme až poté, co se vezmeme. Spiegel je totiž v těchto věcech velmi tradiční. Čekáme,“ řekla modelka.

  1. Ali Landry a Alejandro Monterverde

Herečka a modelka Ali Landry si vzala nejprve Maria Lopez, se kterým jí to nevydrželo ani rok. To je ten důvod, proč se rozhodla s druhým manželem, mexickým režisérem se sexem počkat. Ali dva týdny po svatbě s Mariem zjistila, že jí před společným sňatkem podváděl. Z tohoto důvodu manželství hned anulovala. „Vzhledem k mé situaci, kterou jsem prožila s mým prvním mužem, jsem v dalším manželství nechtěla udělat žádnou chybu. Neměli jsme sex až do svatby,“ tvrdila modelka.

  1. Tamera Mowry a Adam Housley

Americká herečka a modelka Tamera měla před svatbou jediný sex se svým mužem novinářem a profesionálním baseballistou Adamem. Litovala toho. „Nevím, jak to vysvětlit, aby to znělo rozumně. Jsem nábožensky založená žena, čekala jsem 29 let, než jsem přišla o panenství.“ Cítila se kvůli tomu velmi provinile a dokonce čekali 3 roky, než se se vzali, aby mohli mít sex.

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit