6 inspirativních nehtových stylů, které se perfektně hodí na letošní Halloween

Redakce

Oslavte společně podzimní zábavu a udělejte si strašidelné halloweenské nehty. Pokud nevíte, jak na ně nebo jaký styl si vybrat, tak se nechte inspirovat našimi nápady. Doufáme, že jste všichni do Halloweenu zbláznění stejně jako my a využijete naše návrhy. Záleží na vás, zda si na to troufnete sami nebo si zajdete k manikérce.

  1. Bubáci a dýně

Dýně neodmyslitelně patří k Halloweenu, a proto by na nehtech neměly chybět. Nemusíte mít ani dlouhé nehty, aby to vypadalo dobře. Každopádně budete potřebovat průhledný lak, který použijete jako základní vrstvu, a poté oranžový, bílý, fialový a černý. Oranžovou namalujete dýně, černou strašidelný hrad, bílou bubáky a fialovou pavučiny. Pokud budete chtít použít barvy jinak, tak se toho nebojte.

  1. Nechutný lezoucí hmyz

Hmyzácké nehty působí velmi sofistikovaně a proto bychom na ně neměli zapomenout. Budete potřebovat bílou barvu, kterou použijete jako základní, a potom černou, kterou namalujete lezoucí hmyz. Na závěr nehty potřete matující vrstvou, která tomu dodá dokonalý skicákový efekt.

  1. Roztomilé nehty s pavouky

Pokud máte raději něco roztomilého, tak i pro vás se tu něco najde. Co třeba fialové nehty s roztomilými pavouky? Budete potřebovat fialovou barvu jako základ a poté černou a bílou. Nezapomeňte ani na třpytky, které můžete po nehtech rozmístit. Budou vypadat veseleji.

  1. Černé čarodějnické

I čarodějnice mají na Halloween pré a proto nesmíme zapomenout ani na nehty v jejich stylu. Měly by být rozhodně špičaté a černé v kombinaci se třpytkami a čárami.

  1. Kostry

I kostry vypadají na nehtech dobře. Pokud o ně máte zájem, tak si pořiďte černou, bílou a nalepovací lebky. Nehty natřete na černo a potom na ně můžete bílou barvou kreslit. Je jedno, co vytvoříte, hlavně ať to vypadá jako kost nebo lebka. Můžete použít i nalepovací lebky nebo růže, které dodají 3D efekt.

  1. Netopýři

Netopýr je taktéž znakem Halloweenu a proto si můžeme udělat nehty s nimi. Budete potřebovat černou barvu klidně v kombinaci s oranžovou a razítko, které vám na nehty obtiskne netopýry. Nejlepší bude, když ho nabarvíte nějakou metalickou barvou pro lepší efekt.

Minimalistické nehtové trendy, které si zamilujete

Nehty, co se hodí na každou příležitost? Tady jsou ty nejžhavější trendy současnosti