6 kosmetických tipů na léto: Na co použít brambory a na co vazelínu (ne, tam ne)

Redakce

Konečně je tady sluníčko, které nám dodává energii a krásné opálení. Pro naši pokožku a vlasy jsou to však muka, protože dostávají pořádně zabrat. Jaké jsou naše kosmetické tipy na léto?

  1. Pokud jsou vaše oči unavené, tak použijte syrové brambory – Přiznejme si, že v letních nocích nechceme být moc doma a to se poté projeví na našem těle. Jsme unavení a je to na nás vidět. A jak si pomoct od unavených očí? Nakrájejte syrové brambory na plátky a přiložte je na oči. Chvilku tak odpočívejte.
  2. Chraňte svou barvu vlasů – Pokud máte rádi svou barvu vlasů, ať už přirozenou či obarvenou, tak pro její ochranu použijte sprej s SPF ochranou proti UV záření.
  3. Rajčatový peeling – Pokud chcete krásnou pokožku, tak pro vás máme skvělý tip na domácí peeling. Použijte rajčata a krupicový cukr. Smíchat a natřít. Pleť bude jako vyměněná!
  4. Jak na bikini vyrážku? Rozdrťte aspirin – Aspirin obsahuje kyselinu salicylovou, která pomáhá na vyrážku, a to rychle. Smíchejte rozmačkané tablety s medem a vodou a naneste na kůži. Zbavíte se nejen vyrážky, ale i zarostlých chloupků.
  5. Žiletku namočte v olivovém oleji – V létě se holící strojek používá mnohem více, než v jinou roční dobu, pokud chcete prodloužit jeho životnost, tak ho namočte do olivového oleje. Nepodlehne tak korozi.
  6. Popraskané nohy? Pomůže vazelína a ponožky – Chcete mít na pláž či do podpatků krásné nohy? Natřete je tenkou vrstvou vazelíny a dejte je na noc do ponožek. Uvidíte, že ráno budou jako nové!

6 zdravotních benefitů, které obsahuje baby špenát

3 nejlepší letní pleťové masky, které doma musíte zkusit