6 míst, která musíte navštívit, než vám bude TŘICET

Redakce

Jsou místa, která musíte vidět ještě před tím, než vám bude třicet, a to z toho důvodu, že jsou plná života a vy ještě taky. My jsme pro vás vybrali šest míst, která jsou plná vzrušení, akce a zábavy. Tak hurá na ně!

Koh Phangan, Thajsko. Druhý největší ostrov ze souostroví Samui. Není zde letiště a jediné spojení je tedy přes vodu, což je o to dobrodružnější. Mnoho turistů sem jezdí v době úplňku, kdy se zde koná Full moon party, kterou musíte zažít. Je to něco naprosto neuvěřitelného!

Miami, Florida. Miami je tím pravým místem pro mladé. Najdete zde široké pláže, kavárny, bary a skvělou noční zábavu. Tady prostě není klid. Můžete však dělat mnohem víc než jen pařit, můžete se vydat i na výlety na kole a další skvělé věci.

Barcelona, Španělsko. Kde jinde na světě se můžete projít kolem neuvěřitelné Gaudího architektury během dne a odpoledne ležet na pláži? Nikde. Barcelona je město, které musíte navštívit. Jedná se o destinaci, která nikdy nezestárne. Najdete tu bary, pláže, restaurace a spoustu mladých lidí.

Kapské Město, Jižní Afrika. Živá hudba, elegantní kavárny, nákupy, degustace vín, surfování a mohli bychom klidně pokračovat do nekonečna, protože tady se dá dělat snad vše. Co se týče nočního života, nebudete litovat, protože je tu fakt sranda a africké rytmy vás dostanou.

Panama City, Panama. Mnoho lidí již navštívilo Panama City a všichni si ho zamilovali pro jeho dokonalou rovnováhu mezi zážitky a odpočinkem. Záleží jen na vaší náladě, co si vyberete. Nabídek je však spousta. Najdete zde významná muzea, výborné restaurace, neuvěřitelné bary a také pláže.

Kingston, Jamaika. Jen kousek od centra města Kingston najdete nádherné pláže, které patří mezi ty nejslavnější z celého světa. Pokud milujete zábavu a přátelskou atmosféru, tak právě tady jste na správném místě. Koná se tu mnoho koncertů a festivalů pod širým nebem a zažijete tu něco, co vám zůstane v paměti do konce života.

5 cestovatelských profilů na Instagramu, které stojí za to sledovat

10 cestovních vloggerů, které byste měli tento rok určitě sledovat