6 módních trendů z minulého roku, které si rozhodně nechte ve svém šatníku

Redakce

Mohlo by se zdát, že je jaro 2017 ještě daleko, ale jarní kolekce už pomalu střídají povánoční slevy. Vy jste tak možná už nějaké kousky viděli a je možné, že vám některé přišly povědomé. Co se bude nosit, jsme měli možnost zahlédnout i na světových přehlídkách, které odhalily letošní jarní trendy již loňský rok. Začněte tedy plánovat, co budete nosit. My pro vás máme šest trendů, které si z minulého roku rozhodně schovejte.

  1. Bralletky

Zapomeňte na vyztužené podprsenky, protože letos opět pofrčí nádherné a pohodlné bralettky, kterým nelze odolat. Pokud už máte nějakou doma, tak ji tedy rozhodně nevyhazujte nebo neposílejte dál po příbuzných, protože by to byla škoda. Rozkošné bralletky můžete nosit ve všech tvarech, velikostech a vzorech a pokaždé budete vypadat dokonale.

  1. Lehká velká taška

Měkká kabelka bude in i letošní jaro, pokud ji už máte doma, tak o to lépe, protože ji nemusíte kupovat. Lehké kabelky mají tu výhodu, že nejsou těžké a vy ušetříte vaše ramena. Navíc se dají krásně skladovat a vejde se do nich mnoho věcí.

  1. Džínovina

Džíny milujeme snad všichni a to nejen proto, že jsou pohodlné a dají se vzít skoro ke všemu. Když chcete vyrazit do kina, vezměte si klidně nějaké potrhané a doplňte je třeba bílou pohodlnou košilí nebo tričkem a na nohy obujte conversky. Pokud se chystáte na párty, tak vezměte lodičky, džíny a nějaký sexy top.

  1. Růžová

Jen růžová to může být! Růžová nesmí ve vašem šatníku chybět, takže doufáme, že tam nějaký kousek z minulého roku zůstal. Nosit se bude totiž všude, na kabelkách, botách, kalhotách, tričkách, prostě všude!

  1. Úzké podpatky

Atypický úzký podpatek se vrací na scénu. Není to zase tak dlouho, co frčely tyto atypické sandálky na platformě, a my jsme docela rádi, že se opět vrací zpět. Nejen, že vypadají zajímavě, ale dokonce jsou i pohodlné. Už jste je měli na noze?

  1. Jedno rameno

Ne dvě ramena, ale pouze jedno. Asymetrie je trendy a to nejen na botách, ale i na oblečení. Šaty na jedno rameno už frčely loni, ale letos to bude ještě lepší, protože se objeví spoustu nových zajímavých kousků, které si rozhodně nesmíte nechat ujít.

7 důvodů, proč je skvělé mít velký zadek

6 nejkrásnějších vražedkyň světa