6 mužských „tajemství“, které musí ženy konečně pochopit

ahu

Ženy se domnívají, že muži jsou jednoduché bytosti, které mají přečtené i pozpátku. Existuje ale pár pravd, které buď nevědí, anebo je stále odmítají vidět. Která mužská "tajemství" musí dámy jednou provždy přijmout a pochopit?

 1. Muži riskují odmítnutí mnohem častěji než ženy
  Ať už hledáte partnera, otce dětí nebo milence, když jste holka, stačí se trochu nalíčit, vzít si sexy šaty a jít si stoupnout někam na bar. Doba je sice moderní, ale pořád víceméně platí, že muži balí ženy, tím pádem ale i výrazně častěji riskují odmítnutí a s ním spojenou potupu.
 2. Odmalička jsou vychováváni v tom, že slabost nemají povolenou
  Muži jsou vedeni k tomu, aby byli silní a nezávislí, aby si nikdy neříkali o pomoc. Ale hádejte co, oni občas trochu pomoc potřebují.
 3. Společnost na ně vytváří obrovský tlak ohledně úspěchu u žen
  Úspěch u žen = pořádný chlap – a naopak. Muži, kteří moc zářezů nemají, jsou považováni za zoufalce, minimálně svými soukmenovci. To člověku vážně dodá sebevědomí, co říkáte?
 4. Muži prostě nejsou moc dobří „čtenáři lidí“
  Nejsou a tečka. Zkrátka to nemají v základní výbavě.
 5. Muži vyrůstají v dost zmatených definicích toho, co ženy vlastně chtějí
  Vtipy o tom, že pro muže jsou ženy záhadnější než vesmír, už jsou odrbané. Faktem je, že oni tomu ale vážně nerozumí – ne přímo kvůli dámám samotným, ale protože od dětství slýchají ze svého okolí různé rady, jak se k něžnému pohlaví vlastně mají chovat. Někdo jim tvrdí, že musí být laskaví, jenže to pak padnou do friendzone. Tak je jim poraděno, aby se chovali trochu drsněji, ale to je zas žádná nechce. V tom aby se prase vyznalo.
 6. Kluci pláčou
  A taky mívají občas zlomená srdce nebo nevědí, kudy kam. Na rozdíl od holek ale nemají bandu kámošek, kterým to všechno vyklopí u sledování Bridget Jones, a tak to v sobě dusí, což se projevuje zamlklostí, nepřístupností, chladem…
swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit