6 nápadů, jak se nalíčit na Silvestra

Redakce

Už jen pár dní a čekají nás úžasné silvestrovské oslavy, které jsou tou pravou příležitostí, kdy se můžeme vyřádit na parádním make upu, který si novoroční párty zaslouží. Pojďme se tedy podívat na nějaké nápady, které jsme si pro vás připravili.

  1. Lesklé červené rty. Naučte se nosit symbol sexu a sebevědomí, které značí nádherné rudé rty. Snad nikdy nevyjdou z módy a díky bohu za to, protože když člověk neví, jak se nalíčit, tak si prostě natře rty načerveno. Právě proto si můžete lesklé červené rty užít i na Silvestra. Make up zvolte jednoduchý s černou kočičí linkou, řasenkou, tvářenkou a na závěr rozzařte rty červenou.
  2. Tmavé, ale neutrální. Letošní rok frčí kovové odstíny, které působí velmi nenuceně a přirozeně. Zvýrazněte tedy své oči nějakou krásnou barvou v odlesku kovu, tvářenku použijte bronzovou a rty přirozeně nude nebo narůžovělé. Vytvoříte nádhernou souhru barev, kterou si užijete vy i vaše okolí, které bude hlavně zírat.
  3. Přirozeně krásná. Někdo moc šminek na sobě nesnese a právě pro tyto jedince tu máme skvělý nápad na přirozený make up, který je jednoduše dokonalý. Použijte lehký bb krém nebo použijte pouze pudr, tváře rozzařte broskvovou tvářenkou a rty natřete broskvovou rtěnkou nebo leskem, na oči použijte pouze řasenku nebo klidně i linku.
  4. Dramatická růžová. Právě proto, že letos frčí i výrazné barvy, tak by byla velká škoda to nevyužít. Tentokrát se zaměříme na výraznou růžovou, která krásně doplní jednoduchý make up s kočičíma očima a bronzovou tvářenkou. Co na to říkáte?
  5. Metalická souhra. Pokud vás už nudí všechny tyto nápady a máte chuť vyzkoušet něco nového a originálního, tak určitě zkuste metalické odstíny, které vám dodají dokonalý rockový vzhled. Zajímavé jsou třeba pouze metalické rty, které doplní jinak jednoduchý make up.
  6. Kouřové oční stíny doplněné třpytkami. Protože třpytky letos naleznete snad všude, tak je musíme zahrnout i do novoročního make upu, který dokonale prozáří. Líbí se nám kombinace matného černého očního stínu doplněného třpytkami a nude rtěnkou. Co myslíte?

Nevíte co na Silvestra? Nalákává vás exotika? 4 TIPY

8 věcí, které nedělejte na Silvestra: Neberete drogy, nesexujte a nezvracejte na šéfa

Témata: