6 návodných tipů na zvýšení sexuální náruživosti o Vánocích

Redakce

Svátky jsou časem dávání a přijímání lásky. Samozřejmě to platí i o lásce v posteli. Vánoční sex je minimálně tak důležitý jako ten narozeninový anebo valentýnský. Máte ještě čas se na něj adekvátně přichystat. Koule.cz vás navede, jak si slavnostní atmosféru okořenit větší či menší špetkou pořádného XXX.

  1. Napište Ježíškovi. To by možná úplně nedopadlo, každopádně s partnerem / kou vzájemně zachyťte na papír svá nejtajnější sexuální přání. Poté je rozstříhejte, aby na každém ústřižku papíru zůstalo jedno. Vložte je do velké baňky. Každý den pak o svátcích vylosujte jedno nebo více přání. Prodiskutujte s přítelem / kyní a hupky na to.
  2. Vánoční koledy. No ne tak docela. Ke zvýšení frekvence mazlení, HOT předehry a následného milování máme jednoduchý recept. Vyberte si s drahou polovičkou oblíbený vánoční hit. Když ho pak uslyšíte v autě, OCéčku, na ulici, na párty – všeho nechejte a obejměte se. Ukliďte se stranou a rozjeďte doteky intimnějších partií spolu s divokou líbačkou. Co bude dalším bodem programu, už je jen na vás. Opakujte dosyta pokaždé, když song uslyšíte. P. S. V autě je lepší nejdříve zastavit.
  3. Rozbalování dárečků. Počkejte si, až vaše láska půjde něco vyřizovat. Než se vrátí, svlékněte se do naha. Po jejím příchodu dělejte jakoby nic a pokračujte v běžných činnostech, jako je třeba uklízení. Rychle se z něj stane *ukání po bytě.
  4. Povyk kolem vánočního stromku. Když přijdete s vaší / m vyvolenou / ným domů, na nic nečekejte. Vezměte ji / ho za ruku a dovádějte přímo pod vánočním stromkem. O devět měsíců později možná někdo vypískne: „Ježíšmankote, to je nadělení!“.
  5. Rozdávejte lásku i na dálku. Kupte partnerce (v případě zájmu i partnerovi) vibrátor na dálkové ovládání pomocí mobilní apky. Pomozte zasunout. V práci pak vibrátor dálkově náhodně zapínejte, ať je partner / ka kdekoliv.
  6. Vysmyčte si byt jako klícku. Přesněji řečeno si rezervujte jednu noc v pěkném hotelu, převlékněte se za pokojskou a zavolejte svého partnera. Pokud nemáte stálého, vzpomeňte si na někoho, kdo vám v poslední době udělal kompliment a je singl. Zavolejte mu, že akutně potřebujete pomoci s vysáváním.

TOP 22 věcí, které příčetná žena nikdy nevyřkne

10 důvodů, proč je podzim ta pravá sezóna na pořádné sexuální radovánky (Bonus: 5 pozic, které jste ještě nezkoušeli)