6 nejhloupějších dějových bot v Přátelích

Redakce

Přátelé - seriál který všichni milujeme, citujeme, známe ho prostě nazpaměť. Natáčel se celou jednu dekádu, tak není divu, že tvůrci nezvládli uhlídat všechno. Následující boty a nelogičnosti v ději si uvědomují jen praví fanoušci.

 1. Phoebe a její vztah s otcem
  V jednom ze starších dílů řekne Phoebe Rachel, že otec její matku opustil ještě před tím, než se narodila. Když se s ním pak ale ezo blondýnka osobně setká po pohřbu babičky, vypráví jí táta o tom, že jí jako malé zpíval ukolébavku, jejíž melodie, jak se ukáže, je stejná jako u Phoebiiny nejpopulárnější písně, Smraďocha.
 2. Joeyho (ne)dělení se o jídlo
  V devatenácté epizodě druhé série Joey všechny v kavárně vyzve, aby si vzali z jeho talíře. O několik řad později se ale rozejde s dívkou jen proto, že si od něj vezme hranolku, protože „Joey se o jídlo nedělí“. Evidentně to platí jen pro někoho.
 3. Smrtonosný paradox
  Joey, Ross i Chandler milují Smrtonosnou past a několikrát o tom mluví, stejně jako o představiteli hlavní role, Bruci Willisovi. Že v pozdějších sériích začne coby Paul chodit s Rachel, to jim asi nepřijde vůbec divné. Není to jediný případ – Susan Sarandon nebo Sean Penn jsou v seriálu také několikrát zmíněni sami za sebe, ale později se v Přátelích objevili v hostujících rolích jako někdo jiný.
 4. Rossovy sporné narozeniny
  Ross sám v jedné epizodě říká Guntherovi, že se narodil v prosinci, později se ale zlobí na Joeyho, že zapomněl, že má narozeniny v říjnu.
 5. Adamovo jablko, Joeyho Adam
  Když si Joey myslí, že ohryzek, jinak též Adamovo jablko, má jméno podle svého majitele, je to jeden z nejlepších fórů. Vlastně ale nedává smysl, protože na to řeč přijde tak, že vypráví o rande, na které se vykašlal, protože mělo ohryzek hrozně výrazný. Takže jeho rande se podle jeho logiky jmenovalo Adam?
 6. Rachel a její divoká minulost
  Když Rachel překvapí kamarádka z vysoké, přizná se, že s ní měla malý románek, což jí nevěří Phoebe – Rachel je na takové věci podle ní moc velká slušňačka. Jenže, několik sérií předtím byla přece Phoebe u toho, když se Rachel s Monikou líbaly, aby od kluků získaly zpátky byt. Takže, o co jde?

Dítě Přátel: Jak dnes vypadá nemanželská dcera Rosse a Rachel?

Jak dnes vypadají Přátelé? Monica vás vyděsí…