6 nezapomenutelných lekcí, které vám přinese vztah s nevhodným mužem

Eva Vogelová

Zapletly jste se do vztahu s nevhodnými muži? Nevěste hlavu, protože takový vztah vám může přinést několik cenných lekcí, které v budoucnu určitě využijete. O jaké jde?

  1. Dokážete si více vážit svého času

Když strávíte spoustu času s nesprávným mužem, naučíte se ocenit hodnotu svého času v budoucnu. Dáte si velký pozor, komu ho věnujete. Budete se snažit čas obětovat jen těm, kteří si ho opravdu zaslouží. Čím starší budete, tím lépe poznáte, kdo za váš čas stojí.

  1. Budete hledat jen muže, se kterými si skutečně rozumíte

Když se zrovna nikdo zajímavý nenaskytl, dokázaly jste chodit i s kluky, kteří se k vám nehodili. Věděly jste to, ale často jste nad tím mávly rukou a řekly si, že se to určitě zlepší. A tak jste čekaly dny, měsíce a možná i roky. Nakonec vám došlo, že to byl největší omyl vašeho života. Pro příště už budete vědět, že máte začít chodit jen s klukem, který se k vám skutečně hodí. Hledání může nějakou chvíli trvat, ale stojí to za to.

  1. Poznáte své hranice

Chození s partnerem, který byl pro vás totálním přešlapem, by vás mohlo naučit stanovovat si hranice. Samy si díky němu uvědomíte, co už ve vztahu nestrpíte a co je ještě v pořádku. Rozhodně není k zahození vědět, co od protějška očekáváte.

  1. Budete vědět, jakým typům kluků se velkým obloukem vyhnout

Máte občas pocit, že narážíte neustále na ty stejné typy kluků? Ten minulý byl navíc ještě k tomu nejhorší ze všech? Možná se ze svých chyb konečně poučíte a budete se dívat i po jiných mužích. Možná se vám tomu nebude chtít věřit, ale pánové, kteří se vám na první pohled nemusí líbit, se k vám mohou skvěle hodit. Možná mezi nimi najdete konečně toho správného, se kterým si budete mít co říci a navzájem k sobě budete chovat respekt.

  1. Zjistíte, že rozchod může být i příležitost pro radost

Spousta lidí se z rozchodu hroutí. Začíná pro ně období temna a možná si sáhnou až na vlastní dno. Pokud jste chodily s klukem, který se k vám vážně nehodil a ve vztahu jste se s ním jen trápily, máte ale naopak důvod se z rozchodu radovat. Konečně nebudete svázané toxickým vztahem. Pozvěte svoji nejlepší kamarádku někam na skleničku a náležitě to spolu oslavte. Uvědomte si, že máte konečně svobodu. Nyní můžete začít hledat muže, se kterým vám bude opravdu dobře. Po tomto zážitku budete vědět, že rozchod může být skvělou zkušeností a nemusíte se z něj hroutit.

  1. Dokážete rozpoznat, že vám váš partner lže

Měli jste partnera, který vám ustavičně lhal? V tom případě máte skvělou praxi v odhalování lži.

Témata:, ,