6 seriálů, na které se můžete těšit v roce 2016

Redakce

Sepsali jsme pro vás seznam těch nejočekávanějších seriálů na příští rok. Které to jsou?

Hra o trůny, šestá série – Už jste dlouho neviděli své oblíbené postavy ze seriálu Hry o trůny? Tak se nebojte, některé z nich zase uvidíte. Čekají vás nové postavy i pár velkolepých momentů a to všechno bez knižní předlohy. Tvůrci totiž předběhli autora George R. R. Martina a museli tak vymyslet svůj vlastní scénář, který spisovatel sám odsouhlasil.

Vinyl – Sex, drogy a hudební byznys, to obsahuje příběh z New Yorku, který se odehrává v sedmdesátých letech. Můžete vidět všechny hudební styly jako punk, disco nebo hip hop. O scénář se postaral Terence Winter, který měl na starost třeba scénář Vlka z Wall Street. Určitě je na co se těšit.

Vikingové, čtvrtá série – Vikingové nejsou na takové úrovni jako Hra o trůny, ale i tak je to dobrý seriál. Snad jen lépe zapracují na scénáři a bude to ještě lepší. Kdo se těší na Ragnara, jeho děti a Vikingy?

House of Cards, čtvrtá série – Třetí série byla nejslabší ze všech, tak snad ta čtvrtá bude lepší. Jedná se o perfektní televizní show od Netflix, která je každý rok výš. Poslední série dorazí koncem příštího roku a bude velkolepá.

Mr. Robot, druhá série – Sam Email přišel s příběhem, kterým se inspiroval u Fincherovky, kterou předělal podle sebe. Hlavní postava Ramim Malek, který se během první série ocitl na okraji psychického zhroucení, nás vtáhla do světa hackování. Můžete se tedy těšit na další.

Narcos, druhá série – Skvělé drama, které má na starost režisér José Padilha. Je o obchodnících s drogami, především o Pablu Excobarovi. Seriál měl obrovský úspěch. Děj sledujeme střídavě z pohledu amerických agentů DEA a španělských obchodníků. Pokračování můžete očekávat v létě.

Herci ze seriálu Gilmorova děvčata: Jak vypadají dnes?

Hvězda Dva a půl chlapa je lesba!