6 seriálů, se kterými se letos musíme rozloučit

Paga

Vše jednou skončí a bohužel to platí i o seriálech. Ale nesmutněte. Jsme si jistí, že na nás tvůrci chystají další pecky!

Hra o trůny

Kdo nesleduje, jako by neexistoval. Po krásných osmi letech plných násilí, sourozeneckého sexu a vražedných bitev ale musíte dát nejoblíbenějšímu současnému seriálu sbohem. Ale nebojte. Už se chystá další seriál podle knih George R. R. Martina. Těšit se na něj podle všeho můžete v příštím roce.

Teorie velkého třesku

Nápady tvůrcům seriálu evidentně nedocházejí. Jenže dvanáct let je dvanáct let. Proto se s vědci i jejich tolerantními polovičkami tento rok budeme muset rozloučit. Pokud se s tím nemůžete smířit, zkuste seriál Young Sheldon.

Taková moderní rodinka

Patálie velkého rodinného klanu, ve kterém nechybí hispánci, gayové ani špatné nápady, bohužel končí. Jediný rodinný seriál, na který se dá koukat, snad brzy nahradí jiný.

Orange is the new black

Seriál, který vznikl přímo pod taktovkou Netflixu, si diváky získal neprobádaným prostředím ženské věznice a černočerným humorem. Jenže pomalu, ale jistě, ztrácí na kvalitě. Ceníme proto, že ho tvůrci raději utnou, než se jeho kvalita překlene k úplnému patosu.

Mr. Robot

Rami Malek se stane součástí skupiny usilující o převrat ve světové moci. Seriál o hackerovi plánovaně končí už po čtvrté sérii.

Homeland

Jestli jste o seriálu Homeland nikdy neslyšeli, připravili jste se o parádní zážitek. Po získání pěti Zlatých glóbů završuje seriál o špionech a terorismu svou slávu poslední sedmou sérií. Glóby si zaslouží především za to, že si udržel kvalitu od prvního až do posledního roku.