6 tipů, jak docílit toho, aby vám chlap neustále ležel u nohou

Redakce

Chtěly byste, aby z vás váš muž byl pořád hotový jako na začátku vztahu? Je to jednoduché. Dodržujte těchto šest tipů a máte vyhráno.

  1. Vychvalujte ho do nebes. Muž od přírody není čistotné a pořádné stvoření. Pokud začne uklízet, pochvalte ho. Umyje nádobí? Pochvalte ho. Uklidí si po sobě věci? Pochvalte ho. Tahle si ho skvěle vycvičíte. Jelikož ho za pořádek chválíte, pravděpodobně bude uklízet mnohem častěji. Tak to funguje se vším, nejen s uklízením. Chcete-li, aby něco dělal opakovaně, vychvalte ho za to do nebes!
  2. Stále se starejte o svůj zevnějšek. Všichni chlapi chtějí mít doma pěkné baby. Pokud je nemají, civí po nich po okolí. Vždycky nejde jen o to, jakou máte povahu. Při některých chvílích je důležité mít doma kočku. Chlapi jsou sice žárlivci, ale mají rádi, když jim ostatní páni tvorstva závidí pěknou ženu. Zkrášlování sice zabírá neskutečné množství času, ale někdy je to vážně potřeba.
  3. Nebuďte nudné. Neseďte jen doma na zadku. Vymýšlejte pro vás a partnera zábavný program. Smějte se jeho vtipům a samy vytvářejte vtipy. Nejhorší vztah je nudný vztah. Muži chtějí vtipné a pozitivní slečny.
  4. Přestaňte ho nutit. Nenuťte vašeho partnera jít do kina, do divadla nebo na párty, když se mu fakt nechce. Přemáhání se, je pro chlapi nadlidský výkon. Nucením ho akorát naštvete a rozházíte si to u něj. Vezměte to z té druhé strany, vy se také nerady nutíte do něčeho, co vás absolutně nezajímá. Jděte na párty nebo do divadla raději s kamarádkou. Uvidíte, že vám za to bude moc vděčný.
  5. Muži potřebují dýchat. Chlapi čas od času potřebují upustit páru a jít se pobavit. Nechte je jít s kamarády na pánskou jízdu. Muži vás budou milovat, pokud je necháte dělat to, co je baví. Tím není myšleno jen popíjení alkoholu, ale i koníčky. Sportování, fotbalové zápasy a podobně. Pokud nesdílíte společné zájmy, je nutné, abyste se každý z vás zabývali těmi svými. Poté budete oba spokojení. Navíc není zdravé dělat ve vztahu vše společně. Musíte si od sebe někdy odpočinout.  
  6. Neodmítejte sex. Sex je základním kamenem vztahu. Pokud muži nemají častý sex, je zle. Chlap, který je dlouho bez sexu, hledá rozptýlení u jiných dam. Pokud nefunguje sex, nefunguje ani vztah. Bohužel tak to je. Zkoušejte spolu různé nové sexuální techniky a polohy. Buďte kreativní!

6 mýtů o zdravém vztahu, na které zapomeňte, pokud ho chcete mít

13 pravd, které pozná každá, která se zamiluje podruhé…