6 věcí, které nedělejte po sexu s člověkem, kterého chcete ještě někdy vidět

Eva Vogelová

Tušíte, že budete mít na rande sex, ale svého potenciálního milence ještě moc dobře neznáte? Možná se s ním i po pohlavním styku budete chtít dál scházet. Víme, co po sexu nedělat, abyste ho od sebe hned neodradili.

  1. Nesnažte se nuceně konverzovat

Nemáte se po sexu o čem bavit? Cítíte se nesví, když ani jeden z vás nemluví? Možná by bylo lepší, kdybyste se nuceně nesnažili navázat konverzaci. Mohlo by to dopadnout špatně. Řekli byste třeba něco nevhodného a to by vám zkazilo celý zážitek z předchozího sexu. Svého milence byste už pravděpodobně nikdy neviděli. Pokud nevíte, o čem mluvit, raději mlčte. Tím toho moc nezkazíte. Protějšek si bude myslet, že si ještě užíváte dozvuky z postelových hrátek. Když nebudete nic říkat, váš milenec nejspíše navíc promluví první.

  1. Neptejte se milence, jak si sex užil

Pokud se navzájem moc neznáte, není vhodné, abyste se ptali, jak se mu to s vámi líbilo. Možná jste nebyli tak dobří, jak si myslíte. Jednoduše se přitulte, obejměte nebo se polibte, říkat nic nemusíte. Láskyplná gesta mají po sexu většinou mnohem větší hodnotu než slova. Otázkou, zda si sex užil, můžete hezkou chvíli po pohlavním styku jen zkazit. Navíc to zní, jako byste chtěli jen potvrzení o tom, že jste byli skvělí.

  1. Neumývejte se hned po sexu

Možná máte po sexu tendenci běžet se osprchovat. Připadá vám to hygienické a cítíte se poté lépe. Mytí po pohlavním styku berete už téměř jako rituál. Na tom by nebylo nic špatného, pokud by o tom váš neznámý milenec věděl. Pokud hned po sexu poběžíte do sprchy, bude si nejspíš myslet, že ho ze se svého těla potřebujete rychle smýt. Nebude si jistý, zda se ho tak trochu neštítíte. Když máte potřebu být čistí, vysvětlete mu, že to s jeho osobou nijak nesouvisí a děláte to tak vždycky.

  1. Neskrývejte nahotu

Máte po sexu najednou pocit, že se za své tělo stydíte? Uvědomte si, že na tyhle myšlenky už je trochu pozdě, pokud jste se spolu vyspali. Nic intimnějšího už mezi vámi neproběhne. Pohled na vaše tělo na předchozím zážitku už nic nezmění. Možná skutečně nemáte dokonalé tělo, ale pokud ho hned po sexu začnete zakrývat, ukážete tím, že máte malé sebevědomí. Někoho to může odradit od další schůzky s vámi. Může být totiž trochu nepříjemné být ve společnosti někoho, kdo nemá rád své tělo.

  1. Nehrajte si s mobilním telefonem

Když hned po sexu sáhnete po telefonu, váš milenec se nebude cítit moc příjemně. Pokud si vezmete do ruky mobil, bude to vypadat, že jste si postelové hrátky moc neužili. Sex je intimní zážitek, který je potřeba prožít. Mobilním telefonem hezkou chvíli úplně zlikvidujete. Váš partner bude nejspíš zmatený, nebude mu jasné, zda na vás nemá mluvit a odejít, nebo co vlastně má dělat.

  1. Nemluvte o svých předchozích milencích

Pokud se vám podaří po sexu navázat konverzaci, rozhodně z ní vynechte své bývalé. Člověk, se kterým jste měli před pár minutami pohlavním styk, o nich rozhodně nebude chtít nic slyšet. Cítil by se u toho nejspíš dost divně.

Témata:, ,