6 myšlenek, které vás napadnou po prvním polibku

Redakce

Nejen oči, ale i polibek, a zvlášť ten první, je oknem do duše druhého člověka. Může váš vztah akcelerovat, nebo naopak umrtvit.

  1. Chcete další. Je to zvláštní věc. S některými lidmi si prostě chcete dát další pusu a s jinými ne. Je to kompas, jak jsou pro vás důležití v citové i fyzické rovině. Na rande může být chlapík úžasný a při polibku je z něj jakési zvadlé kuře.
  2. Je to překročení do dalšího levelu. Ne nadarmo si prostitutky nechávají za líbání připlácet. Znamená to totiž větší průnik do intimity než lecjaká sexuální praktika. Můžete si navykládat, že chcete souznít se spřízněnou duší, ve finále to bez políbení nebude úplné.
  3. Co mi to strká do pusy? Před prvním polibkem nikdy nevíte, jaký bude. Agresivnější jedinci vám hned začnou projíždět ústní dutinu svým jazykem, jako kdyby to byl penis. Indikátorem může být ochota či neochota se trochu nechat vést vaším rytmem a zklidnit etudu. (třeba méně slintat, abychom si nemuseli otírat tváře)
  4. Chemie je, nebo není. Není to tak, že vzájemná chemie se dostaví až po 19tém polibku. Už velice záhy od políbení buď víte, že dneska by to šlo, nebo ne.
  5. Líný je líný. I v této disciplíně jsou lenoši a leklé ryby.
  6. Oči zavřené. Má je u toho většina holek i kluků. Když tomu tak není, je něco špatně. Polibkem se je možné nechat totálně unést, už jen kvůli tomu kolik polibků na celé tělo může následovat. Nebo jen tak, je to kosmické.

13 pravd, které pozná každá, která se zamiluje podruhé…

6 mýtů o zdravém vztahu, na které zapomeňte, pokud ho chcete mít