6 věcí, které ženám ve vztahu dopřejte, aby s vámi byly spokojené

Eva Vogelová

Chcete svoji přítelkyni udělat šťastnou a být pro ni skvělým partnerem? Pokud budete opravdu chtít, zvládnete to, ale musíte vědět, jak na to.

  1. Ženy potřebují romantiku

Většina žen touží po romantice. Mají rády květiny, zapálené svíčky, uvařené večeře nebo romantické komedie. Potřebují mít pocit, že na ně jejich přítel myslí a umí je něčím překvapit. Dívky kladou důraz na estetiku, chtějí žít v hezkém prostřední a rády se obklopují hezkými věcmi. Z toho důvodu byste jim jednou za čas měli udělat radost a pořídit něco, co se jim bude líbit. Nepochybně nepohrdnou slušivými šperky.

  1. Ženy se chtějí mazlit

Některé ženy se na pohlavní styk potřebují navnadit mazlením. Hlazení, dotýkání a líbání jsou pro ně velmi příjemné činnosti. Někdy stačí, když svoji přítelkyni k sobě přitisknete a dlouze ji objímáte. Cítí se u vás v bezpečí.

  1. Ženy rády mluví

Komunikace je pro ženy velmi důležitá. Některé dívky jsou sice upovídané, ale většina z nich chce znát vaše názory. Potřebují mít vedle sebe někoho, s kým si mohou dobře popovídat. Když mají nějaké trable, většinou od vás chtějí, abyste je vyslechli. V takových případech raději pouze přikyvujte, mohli byste říct něco špatně a všechno byste tím jen zhoršili. Nikdy ženu v mluvení nebrzděte, potřebuje mít pocit, že s ní souhlasíte.

  1. Ženy potřebují, abyste se jim dostatečně věnovali

Ženy vyžadují pozornost, chtějí, abyste se jim plně věnovali. Sdílejte s nimi koníčky a jezděte na výlety. Věnujte jim svůj čas a budou spokojené. Měli byste být všímaví. Když si vaše přítelkyně pořídí nové šaty, měli byste si toho všimnout. Pochvalte jim je, abyste je tím potěšili. Pokud nezpozorujete, že si vaše přítelkyně koupily nové oblečení, patrně to přežijí. Horší by bylo, kdybyste si nevšimli nového účesu. Měly by pocit, že vás nezajímají, když na nich nepoznáte změnu.

  1. Ženy chtějí být občas pochváleny

Dívky potřebují, aby je jejich partneři ocenili. Najděte něco, za co své drahé polovičky budete chválit. Uvědomte si, co se vám na nich líbí. Nemusí dosahovat žádného extra úspěchu, aby si zasloužily pochvalu. Oceňte je za to, co dělají v každodenním životě. Možná vám často vaří. V tom případě je obejměte kolem ramen a řekněte jim, že jsou velmi dobré kuchařky. Dejte jim najevo, že si vážíte toho, co pro vás dělají. Můžete je pochválit i za nějaké vlastnosti nebo dobře zvolený outfit.

  1. Ženy potřebují, abyste k nim byli shovívaví během menstruace

Menstruace je v některých rodinách stále tabu, ale žádná žena se jí nevyhne. Když mají ženy své dny, mohou být rozmrzelé, vzteklé a nepříjemné. Má to však své důvody, je jim špatně, bolí je záda, hlava a břicho. Pracující hormony je psychicky rozhodí. Nevyčítejte jim jejich jednání. Mějte pro ně pochopení a nehádejte si s nimi. Pokud budou chtít mít klid a být samy, vyhovte jim a zajděte třeba do parku. Bude to tak lepší pro vás oba.

Témata:, , ,