6 zaručených způsobů, jak přimět expřítele, aby se k vám vrátil

Zuzana Fuxová

Rozchody jsou zlé. Někdy se to rozpadne rychleji, než si stačíte uvědomit, že bez něj vlastně nemůžete žít. Jenže jak ho dostat zpátky? Tak v první řadě na to musíte od lesa. Pro začátek stačí, když se budete řídit našimi radami.

  1. Přestaňte komunikovat. Hned! Možná jste se ještě po chatu hádali nebo si něco vyřizovali. Fajn, ale všechno už je vyřešené, takže mu nemusíte psát. Ani když píše on vám. Prostě ho ignorujte. Vy přece nejste někdo, kdo sedí a čeká, až napíše! A on se ozve sám…
  2. Působte šťastněji, než když jste byla s ním. Vztahy se nepokazí ze dne na den, proto vás ten vztah ničil už delší dobu. S tím je ale konec! Teď se jen usmíváte, chodíte ven nalíčená a pěkně oblečená! I když doma pláčete, vztekáte se a na žádného chlapa se nemůžete ani podívat. Bude mu to vrtat hlavou a napíše.
  3. Staňte se hvězdou sociálních sítí. Přidejte se ke skupině vyznavačů vylhaných životů na Facebooku. Foťte si obědy, na kterých jste s “kamarádem”, vyfoťte se s tím sladkým psem “nového souseda” a monitorujte všechny ty krásné západy slunce, které jste do teď neviděla. Nebojte se, reakce přijde a pak zaútočte!
  4. Klidně randěte. Jestli kluka něco skutečně přiměje chtít vás zpátky, pak je to fakt, že už máte někoho jiného. Jsou to totiž chlapi, samci a páni tvorstva. A když jim jejich květinku chce opylovat někdo jiný, jednoduše zuří!
  5. Chovejte se nenuceně. Ať už potkáte jeho, nebo jeho přátele, nechovejte se lítostivě, zlomeně ani nepřátelsky. A nebojte se, že mu jeho přátelé neřeknou, jak jste byla úžasná! A on si vzpomene, jak jste fajn.
  6. Využijte vaše společné přátele. O novém objevu nemůžete napsat na Facebook, to by bylo příliš do očí bijící. Proto se stačí s čímkoli pochlubit společným přátelům, oni už mu to předají… No a on na vás nebude moct zapomenout a oživí kontakt. Hurá!