6 zásadních věcí o sexu a ženském orgasmu, které muži pořád odmítají chápat

Redakce

Pánové, čtěte pozorně. A vy, ženy, také - schválně, jestli budete souhlasit. Sex sám o sobě není žádná věda, ale ten opravdu dobrý, který si užijí oba na maximum? Tam je potřeba trochu trénovat a taky si pár věcí uvědomit...

 1. Když orgasmus nemáme, pak ano, skutečně je možné, že to je vaše chyba
  Podle statistik asi 10-15 % žen orgasmu prostě vůbec dosáhnout nemůže. Ale co těch zbylých 85-90%? Pokud několik měsíců spíte s holkou a ona se pořád ne a ne udělat, možná děláte něco špatně. Neurážejte se, přestaňte do toho bušit – protože jen samotná penetrace většinu dam do extáze vážně nepřivádí – a věnujte se i ostatním částem těla.
 2. Každá to má ráda jinak
  Nic nemůže být pravdivějšího. Řekla vám ta vaše při orálu, ať se uklidníte, protože fakt nemá vagínu z pytloviny, přitom žádná před ní si nikdy nestěžovala? Na to se vykašlete a poslouchejte tu současnou. Nebo si najděte jinou, pokud to nemůžete přenést přes srdce, i ta ale bude mít ráda to svoje. A stejně tak každá další.
 3. Když máme připomínky, nesnažíme se vás ponížit ani kritizovat
  U sexu si nikdo moc povídat nechce, nějaká základní komunikace je ale potřeba. Když vám říká, ať zpomalíte, tak zpomalte. Když vám říká, že tohle ji úplně nebaví, neberte to jako kritiku svého výkonu, ale prostě jako projev její individuality. Vy byste přece taky nedělali něco, co se vám nelíbí.
 4. Křikem a sténáním dáváme něco najevo. Zkuste to taky!
  Víte, jak je otravné, když holka jen leží jak prkno? Tak stejně otravné je pro nás, když jste celou dobu zticha. Netvrdíme, že musíte dokola vykřikovat naše jméno a zakončit to zvoláním „Ten se mi poved!“, dát ale nějakým zvukem sem tam najevo, že to, co vám děláme, se vám líbí, by bylo příjemné. V opačné situaci se nám téměř okamžitě v hlavě rozjedou myšlenky na to, co je špatně, co se děje, a je rázem po náladě.
 5. Ano, občas to předstíráme. Děláme to ale proto, abychom vás potěšily, ne zesměšnily
  Někdy se prostě nezadaří. Myslíte si, že to hrajeme, abychom pak mohly kamarádkám vyprávět, že „to zase byl výkon na Oscara, jinak se to nedalo“? Ani náhodou. Děláme to jen a pouze pro vás. Někdy se nám to totiž prostě líbí, i když to nedojde úplně do konce, a chceme, abyste to věděli a měli z toho radost.
 6. Orgasmus je super, ale není to to nejdůležitější
  Tohle si prostě vryjte do paměti. Samozřejmě, že je to skvělá tečka, když na něj ale nedojde, náš svět se rozhodně nezboří. I to okolo je příjemné.

Malfoyovi se teď zvedá hůlka: Jeho spolužačka fotila pro Playboy, žhavé snímky UVNITŘ

3 roky natvrdo za nevěru, první sex pod dohledem mámy a další bizarní sexuální zákony