6 žen, které jsou v některých věcech nejlepší na světě. Závidět jim to ale nejspíš nebudete

Redakce

Na světě existují ženy, které v některých věcech mezi ostatními vynikají. Jedná se ale většinou o abnormality. A ty by ocenilo jen malé procento žen. Jaké ženy máme na mysli?

  1. Žena s nejužším pasem

Cathie Jung má nejužší pas na světě. Neexistuje žádná další žena, která by ji trumfla. Cathie považuje úzký pas za důležitou součást ženské krásy. Svůj postoj ke svému vzhledu vzala velmi vážně. Celý den a noc nosí korzety. Vlastní jich hned několik a jeden z nich je ze stříbra. Sundává je, jen když si chce na sebe obléknout jiné. S touto drastickou a svazující metodou to dotáhla velmi daleko. Obvod jejího pasu měří už jen 38 centimetrů. Myslíte si stejně jako Cathie, že žena s tak extrémně úzkým pasem je sexy? My tedy rozhodně ne.

  1. Žena s největším zadkem

Ženou s největším zadkem na světě je Američanka Mikel Ruffinelli. Obvod jejího pozadí měří 250 centimetrů. Některé každodenní činnosti jí kvůli němu dělají potíže. Často se nevejde do různých dveří. Má problém vlézt i do sprchy. Pokud chce jít na nějaké představení, musí si zakoupit vždy dvě sedačky. Zadek jí nabyl do takových rozměrů postupně po porodech 4 dětí. Sama je ale na svůj zadek velmi pyšná. Zhubnout odmítá i přes různé zdravotní potíže.

  1. Nejstarší žena

Jeanne Louise Calmet je považována za nejstaršího člověka v celé historii lidstva. Narodila se v roce 1875 a zemřela 1997. Dožila se 122 let 5 měsíců a 14 dní. Nejstarší žena na světě pravidelně cvičila ještě poté, co dosáhla věku 100 let. Zhruba v těchto letech ještě jezdila i na kole. Nežila ale pouze zdravě. Denně dokázala spořádat až kilo čokolády a také do svých 117 let kouřila alespoň jednu cigaretu denně. Za svou dlouholetost mohla být pravděpodobně vděčná svým genům, protože někteří její předci se dožívali 90 let.

  1. Nejhubenější žena

Za nejhubenější ženu světa je považována Valeria Levitin. Trpí anorexií a váží pouhých 25 kilogramů. Od puberty si snažila hlídat svoji postavu, aby nebyla tlustá. Maminka ji v tom dokonce podporovala. Krátce po 20. roku svého života začala hubnout drastičtěji. Ze svého jídelníčku vynechávala některé pokrmy. Vyřadila také cukry a pečivo. Čím více hubla, tím chtěla být hubenější. Stala se z toho její posedlost, která vyústila v anorexii. Dnes se snaží odrazovat mladé dívky v tom, aby držely přehnané diety. Myslíme, že její vzhled na to stačí.

  1. Žena, která porodila nejvíce dětí

Žena, která porodila nejvíce dětí na světě, se jmenuje Valentina Vasiljev. Se svým mužem žila v 18. století a zplodili spolu 69 dětí, z nich jen dvě se nedožily dospělého věku. Nechápete, jak nějaká žena mohla odrodit tolik potomků? Valentina za svůj život absolvovala celkem 27 porodů v rozmezí 40 let. Na svět přišlo 16 dvojčat, 7 trojčat a 4 čtyřčata. Zní to skoro neuvěřitelně. Valentinin muž Fjodor plození více dětí najednou měl zřejmě v genech. Jeho druhá žena porodila 18 dětí a ani jednou to nebylo po jednom dítěti.

  1. Žena s největším počtem piercingů

Elaine Davidson je rekordmankou v počtu piercingů na svém těle. V roce 2000, kdy byla zapsána do Guinessovi knihy rekordů, na sobě měla 462 piercingů. Od té doby jich ale přibylo několik tisíc. O jedenáct let později jich na sobě údajně měla kolem 7 tisíc. Několik set z nich má i na intimních partiích. Všechny její kovové ozdoby váží zhruba 4 kila.

Video: Victoria’s Secret měla další přehlídku

Nová facebooková výzva: Zvládnete ji?