6 znamení horoskopu, která vás nechají za sebou rychleji, než stihnete říct ex

Paga

Jsou znamení, která se budou každým citovým odloučením trápit měsíce, a pak znamení, která řeknou sbohem a ani u toho nemrknou. Která to jsou?

  1. Vodnář. Jedním z důvodů, proč jste se rozešli, určitě bylo, že jsou nedůvěřiví a rezervovaní, vzpomínáte? Tak proč se teď divíte, že zmizeli z vašeho života jako mávnutím kouzelného proutku? Zkuste si to ale nebrat osobně. Vodnáři jsou prostě neuvěřitelně nezávislí i ve vztahu, takže mimo něj je to ještě několikrát znásobené. Navíc mají několik rozdělaných projektů, takže nemají čas přemýšlet na rozchodem.
  2. Blíženci. Určitě jste si už všimli, že Blíženci jsou dost rozpolcené osobnosti. Jednu věc říkají, jinou dělají a něco úplně jiného si myslí. Nebuďte proto v šoku, že jednu chvíli jsou s vámi a druhou se smějí na baru s novým objevem. Abychom vás uklidnili – proplouvají divokou bouří, ve které ani sami neví, jak se cítí. Zabývat se ještě vašimi pocity je pro ně zcela nemožné.
  3. Střelec. Střelci jsou veselí a optimističtí a je úplně jedno, kde nebo s kým jsou. Pokud se vám nějakým záhadným způsobem nepodaří, aby vás brali jako člena rodiny, je dost možné, že si budete myslet, jak je všechno zalité sluncem, když vám najednou přijde SMS, že jsou na Novém Zélandu a nevědí, kdy se vrátí. Střelci prostě mohou z ničeho nic zapomenout, že s někým chodí. Smůla.
  4. Ryby. Zahrnuly vás takovou lavinou náklonnosti a pozornosti, že se vám zdá nemožné, abyste najednou nebyli ani mezi jejich přáteli na Facebooku? To jsou prostě Ryby. Sice si na vás tisíckrát za den vzpomenou, budou brečet u vašich fotek a pouštět si dokola vaši písničku, ale to jim nebrání nechat se dál unášet proudem života. Pokud jim budete ubližovat nebo na ně tlačit, najednou se ocitnete mimo jejich vody.
  5. Váhy. S Váhami je to někdy pěkně matoucí. Ano, chtějí pevný dlouhodobý vztah, ale taky neváhají hned zmizet, jakmile se na obloze objeví první mráčky. Jestli je něčím vyděsíte a věci se budou vyvíjet tak rychle, že nestihnou udržet rovnováhu, raději zařadí zpátečku. A s konfrontačním procesem se nebudou příliš obtěžovat.
  6. Panna. O Pannách je všeobecně známo, že do všeho investují hodně času a energie. A ani jejich vztahy nejsou výjimkou. Ale to mimo jiné taky znamená, že pokud uděláte nějakou fatální chybu, okamžitě vám bouchnou dveřmi před nosem. A ani nad tím nevzdechnou. Vědí totiž, jak jsou ve všem dobré, tak proč by měly ztrácet čas s někým, kdo to neocení? Nad jejich neprůstřelnou logikou prostě nemají lítostivé pocity žádnou nadvládu.