6 způsobů, jak být skvělou partnerkou

Eva Vogelová

Milujete svého partnera a rády byste pro něj byly lepšími partnerkami, než nyní jste? Pokud budete chtít, můžete se zlepšit. Poradíme vám, co dělat, aby z vás byl protějšek nadšený a miloval vás jako vy jeho.

  1. Dejte mu prostor

Muži mají rádi svobodu, neupínejte se na ně. Nevyčítejte jim, že si občas zajdou na fotbal nebo do hospody se svými kamarády. Respektujte jejich koníčky. Nedolujte z nich každý detail, co se svými příteli probírali a kde všude byli. Pánové si rádi zachovávají svá tajemství. Pokud je budete doslova stíhat a mluvit jim do všech jejich věcí, začnou vás mít opravdu plné zuby. Když jim dáte svobodu, budou vás za to milovat.

  1. Překvapujte ho

Někteří muži ocení, když je překvapíte. Udělejte jim radost něčím, co mají rádi. Samy byste nejlíp měly vědět, jaká preferují jídla, jakou poslouchají muziku nebo jak se oblékají. Na základě toho jim můžete připravit dobrý pokrm, koupit lístek na jejich oblíbenou kapelu nebo pořídit nějaké tričko. Tohle všechno udělejte, aniž by k tomu byla nějaká zvláštní příležitost. Díky tomu váš partner pozná, že ho dobře znáte. Uvidíte, že to ocení.

  1. Nedělejte přehnané scény

Nemůžete si od svého partnera nechat všechno líbit. Nejlepší je říct mu narovinu, co vám vadí. Pokud s ním o tom ale chcete diskutovat, nekřičte na něj. Nejspíš není svatý, ale to vy určitě taky ne. Každý dělá chyby. Zkuste to nejdříve po dobrém. Váš partner určitě ocení, že po něm hned nezačněte vyjíždět a dělat mu hysterické scény. To totiž muži většinou na svých partnerkách nesnášejí.

  1. Respektujte jeho rodinu a přátele

Rodinu si člověk nevybírá, a pokud zrovna nemilujete třeba jeho maminku, nic s tím nenaděláte. Nemůžete je od sebe odtrhnout. To je něco, co člověk musí zkousnout, pokud toho druhého miluje. Kdybyste mu daly ultimátum, buď vy, nebo rodiče, budete to pravděpodobně vy, koho opustí. Pochopte, že s nimi strávil velkou část svého života, která se už nikdy nedá vymazat. To stejné platí pro přátele. Pokud vám některý z jeho kamarádů nesedí, nedá se s ním nic dělat, když ho má váš protějšek opravdu rád. Nemusíte se s jeho rodinou ani přáteli nutně scházet, ale rozhodně je respektujte a nevyhánějte z partnerova života.

  1. Motivujte ho k lepším výkonům

Motivace je pro mnohé muže velmi důležitá. Ne nadarmo se říká, že za každým úspěšným mužem stojí žena. Můžete být pro něj zdrojem inspirace a síly. Když bude na dně, připomínejte mu jeho kvality a úspěchy. Dejte mu najevo, že mu věříte a vždy budete jeho oporou.

  1. Nebuďte v posteli pasivní

Není žádná novinka, že někteří muži mají sex raději než ženy. Pokud ho pravidelně ve vztahu nedostávají, vztah může začít ochabovat. Když nemáte často chuť na sex, promluvte si s ním o tom. Možná najdete důvod, proč to tak máte. Pokud si to společně vyříkáte, bude se vám partner moci v posteli více přizpůsobit. Hlavně nebuďte během styku jako leklá ryba a nemějte se svým partnerem sex jen z povinnosti. Po nějakém čase by na vaši nechuť k sexu stejně přišel. Raději nic nepředstírejte.

Témata:, ,