6 způsobů, jak k sobě přilákat skvělého partnera

Eva Vogelová

Nedaří se vám najít muže svých snů? Možná děláte něco špatně. Upínáte se na to, že nemůžete bez chlapa žít a to je špatně. Co dělat, abyste k sobě přilákaly partnera pro život?

  1. Nestyďte se za svůj názor

Většině inteligentním mužům nestačí, že budete vypadat jako ze žurnálu. Oni si totiž i rádi povídají a chtějí vás poznat. Nepřetvařujte se. Neříkejte lži jen kvůli tomu, abyste se zalíbily. Stejně by vás za chvíli prokoukli, kdyby s vámi začali chodit. Vyjadřujte své názory, nestyďte se za ně. Patrně neexistuje pár, který by spolu souhlasil ve všem.

  1. Najděte si koníčky

Pokud nemáte moc zálib, měly byste to změnit. Objevujte nové činnosti, které by vás mohly bavit. Čím víc jich budete mít, tím vznikne větší pravděpodobnost, že budete mít s nějakým mužem podobné. Měly by vás bavit upřímně, abyste je mohly opravdu se svým protějškem sdílet a být spokojené. Muži mají rádi aktivní ženy. Když dělají hodně činností, které je baví, značí to o nich, že jsou v životě akční. Vstaňte z gauče a dělejte něco zábavného.

  1. Sportujte

Nemusíte být supermodelky, ale měly byste vypadat trochu k světu. Většina mužů o ženy, které jsou trochu při těle, nezavadí ani pohledem. Není příjemné si to přiznat, ale je to tak. Hodní a hezcí muži se koukají po štíhlých holkách. S pomocí sportu se vám podaří trochu zhubnout. Pravidelně běhejte a posilujte a za pár týdnů uvidíte první změny. Budete se cítit lépe, budete samy se sebou spokojenější a hlavně budete mít větší šance u mužů. Zda začnete cvičit, je samozřejmě jen na vás, ale alespoň za pokus to stojí.

  1. Nepřehánějte to s líčením

Používat make-up se určitě hodí, protože vám to bude více slušet. Neměly byste to s ním však přehánět. Výrazné líčení se do každodenního života moc nehodí. Muži nemají rádi, když jsou ženy zmalované jako plakát. Výraznější rtěnka není problém, když si k ní nenamalujete velmi nápadné stíny a naopak. Většina mužů preferuje přirozenou krásu a decentní líčení, které ji podtrhne.

  1. Držte si odstup

Když se seznámíte s mužem, neměly byste se mu hned otevírat. Neříkejte mu o svých potížích, tajemstvích, intimních a rodinných záležitostech. Dejte tomu čas a sbližujte se postupně. Muži chtějí ženy dobývat. Když jim o sobě řeknete všechno hned, začne je to s vámi nudit. Měly byste působit trochu zdrženlivě, aby na vás nebylo vidět, že zoufale hledáte nějakého muže pro vztah.

  1. Neskončete na prvním rande s mužem v posteli

Pokud hledáte skvělého muže, který s vámi stráví celý život, nespěchejte. Kdyby se na prvním rande schylovalo k sexu, řekněte NE. Muži si váží žen, které se chtějí nejdříve poznat a až poté skončit v posteli. Pokud to muž nebude akceptovat, nejspíš to není vztahový typ, který hledáte. Hledejte tedy dál, věnujte se svým koníčkům, cvičte a nějaký další muž se vám v životě jistě zase objeví.