6 způsobů, jak se udobřit s naštvanou přítelkyní

Eva Vogelová

Udělali jste něco, čím jste hodně naštvali svoji přítelkyni? Nevěste hlavu. Víme, co by vám mohlo pomoci, aby vám zase odpustila. Inspirujte se.

  1. Zaplaťte dovolenou

Pokud jste svoji přítelkyni opravdu naštvali, pouze koupením květiny to nevyžehlíte. Hodila by vám ji akorát na hlavu. Chce to něco dražšího. Má ráda cestování? Vyberte pro vás oba dovolenou, zaplaťte ji a voucher partnerce dejte třeba pod polštář. Nezapomeňte se omluvit. Vaše přítelkyně bude pravděpodobně hrát ještě chvíli naštvanou, aby vypadala, že se nenechá podplatit drahým dárkem, ale za chvíli vám odpustí. Nemusí jít o nějakou příšerně drahou dovolenou, stačí zaplatit wellness víkend nebo zlevněnou dovolenou v Řecku. Bude nadšená, že dokážete uznat chybu. Ocení i to, že víte, co ji dokáže potěšit.

  1. Udělejte velkolepou večeři

Pokud nemáte peníze na dovolenou, určitě ji potěšíte několikahodinovou snahou v kuchyni. Umíte alespoň trochu vařit? Udělejte jí něco neobvyklého, co potěší její chuťové pohárky. Naaranžujte hezky stůl a až budete mít hotovo, zavolejte ji, ať se přijde najíst. Pokud přítelkyni chuť vašeho jídla ohromí, určitě vám odpustí. Má to však jeden háček. Bude po vás nejspíš chtít, abyste jí vařili různá jídla mnohem častěji.

  1. Složte báseň

Pokud nemáte peníze na dovolenou a ani neumíte vařit, složte své přítelkyni báseň. Můžete jí k tomu natrhat květinu někde v přírodě. Do básně zahrňte svoji omluvu. Popište v ní, co na své partnerce milujete. Vyznejte ji lásku. Možná nejste žádní básníci, ale ideálně by měla být ve verších. Inspirujte se zamilovanými básněmi na internetu, ať víte, jak na to. Přítelkyně jistě ocení vaši snahu. Pokud nejste schopní nic ve verších vymyslet, stvořte alespoň milostný dopis. Snažte se být trochu kreativní a nezapomeňte ho napsat ručně.

  1. Naslouchejte

Ženy potřebují od mužů pozornost. Chtějí, aby je jejich partneři vnímali a opravdu poslouchali, co říkají. Nesnášejí, když to muži pouze předstírají. Ženy se chtějí vypovídat. Pokud jste svoji partnerku naštvali a chcete si to u ní vyžehlit, řekněte, že si ji vyslechnete. Nechte ji říct vše, co má na srdci. Musíte ji však opravdu poslouchat a brát si k srdci to, co říká. Pokud vám sdělí, co jí na vás opravdu vadí, nebojujte s ní. Slibte, že se polepšíte a myslete to vážně. Neřešte, že bylo zraněno i vaše ego. Pokud se chcete s přítelkyní udobřit, jinak to nepůjde.

  1. Ukliďte celou domácnost, aby vaše partnerka nemusela hnout ani prstem

Pokud se o uklízení domácnosti dělíte, nebo vaše partnerka uklízí více než vy, udělejte jí laskavost. Vysajte, vytřete, utřete prach a pusťte se i do drhnutí vany a toalety. Nezapomeňte na mytí nádobí, praní prádla, žehlení a převlečení peřin. Když tohle všechno uděláte, nepochybně vaši snahu ocení. Díky tomu pochopí, že vás to, co jste udělal, vážně mrzí. Pokud nepřestane být vaše přítelkyně naštvaná, uklízejte všechno tak dlouho, dokud nebude zase v pohodě.

  1. Vezměte ji do klubu

Jděte si s partnerkou zatančit do klubu. Kupte jí alkohol a rozpohybujte její tělo. Negativní energie s v ní při pohybu uvolní, nevydrží být už dlouho naštvaná. Když se s vámi bude dobře bavit, její nálada se zlepší.