7 abstraktních uměleckých nehtových vzorů, které vás dostanou

Redakce

Už dlouho dumáte nad tím, jakou novinku vnést do své krásy? Zaměřte se na nehty a vyzkoušejte několik zajímavých stylů, které jsou abstraktní a velmi ojedinělé. Možná však kvůli nim strávíte v salóně o několik hodin déle něž normálně.

  1. Kubistické oči a la Picasso – Pablo Picasso, spoluzakladatel hnutí kubismu, měl velkou vášeň pro rozřezávání těla na svých plátnech. Pokud se chcete jeho díly inspirovat, tak využijte žlutou, oranžovou, lososově růžovou a červenou barvu.
  2. Abstraktní muziku – Udělejte si jazzový koncert přímo na svých nehtech. Napodobte tento abstraktní styl a začněte potírat své nehty zeleným odstínem a poté využijte geometrické abstraktivní prvky malíře Wasilly Kandinsky.
  3. Abstraktní zasněžená krajina – Použijte tento styl, a to nejlépe v zimě. Není to však jednoduché, protože si s tím musíte detailně vyhrát a udělat holé větvě a padající sníh.
  4. Víření barev – Vypadá to jako kaleidoskop a doslova se v tom zamotáte. Můžete použít jakékoli bary, ale nejlepší jsou červenooranžová, modrá, žlutá a zelená.
  5. Umělecké květiny – Květiny jsou nyní všude, nejen na oblečení, ale také na nehtech. Nehty namalujte jako mřížkové plátno s růžovolevandulovým akcenty a dva nehty pomalujte květy.
  6. Dívka v ohni – Nehtíky pokryjte červenou, oranžovou a žlutou barvou, které značí oheň. Pomocí černé pak můžete udělat třeba štíhlou tančící balerínu.
  7. Grafické obličeje – Zkuste jednooké tváře, a to na třech nehtech, přičemž ostatní budou pouze barevné.

6 letních trendů v manikúře, které musíte zkusit

Beauty novinka z Japonska: Silonky, které vám nalakují nohy

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit