7 božích dárků pro fanoušky Quentina Tarantina: Co koupíte?

Redakce

Milujete režiséra Quentina Tarantina? Pak musíte mít tyto dárkové předměty!

  1. Hrnek Kill Bill. Hrnek s Nevěstiným To Do listem. Pomsta je pokrm, který chutná nejlépe studený. To ale neplatí o vaší ranní kávě. 
  2. Polštář Pulp Fiction. Tenhle polštář s obrázkem Julese zastaví srdce každému fanouškovi Pulp Fiction. Naštěstí díky Tarantinovi všichni víme, jak se píchá adrenalinová injekce.
  3. Tenisky Kill Bill. V žluto-černé kombinéze Beatrix Kiddo byste možná v parku působili lehce nepatřičně. Ale nic proti originálnímu vkusu. Někteří ale dají přednost nenápadnější poctě a sáhnou po teniskách v Nevěstiných barvách. Tyhle by bral i Jackie Chan.
  4. Sprchový závěs Gauneři. O filmu Reservoir Dogs Tarantino prohlásil: “Udělal jsem je pro sebe. Ale každý další je vítán.” A to samé může platit i o vašem sprchovém koutu. Ozdobte ho v barvách legendárních lupičů a začněte přijímat návštěvy. Jen oranžové dovnitř nepouštějte!
  5. Obraz Samuela L. Jacksona v slavných rolích. Roli v Gaunerech sice nedostal a dodnes ho to mrzí, ale pak se stal hvězdou v šesti dalších Tarantinových filmech. Plakát, který vzdává poctu třem z nich, je snem každého fanouška.
  6. Kabát z Hanebných panchartů. I když existuje riziko, že tenhle kabát neslušel Bradu Pittovi, ale Brad Pitt slušel tomu kabátu, přesto po něm srdce fanouška Inglorious Basterds může prahnout. Je dobré vědět, že tohle přání si můžete snadno splnit.
  7. Tarantinův stylový plakát. Jestli mají všechny Tarantinovy filmy na první pohled něco společného, jsou to hektolitry stříkající krve. A tak nesmí chybět ani na plakátu, který zobrazuje samotného mistra.

The BOx: Otvírák, který vás upozorní, že je čas se napít

Musíte mít: 7 nezbytných doplňků na pláž ať do Bulharska, nebo na Jadran, či jinam na dovču