7 celebrit, které absolutně nemůžou vystát Angelinu Jolie

Pavla Gabrhelíková

Angelina je super herečka a dost velká kočka. Ale ani tak není její život dokonalý. Vedle Brada Pitta jsou tu totiž další, kteří jí nemohou přijít na jméno.

  1. Jennifer Aniston. Fajn, to je docela fér. Podle nás to ale Jennifer unesla s obdivuhodnou vyrovnaností. Na své si přišla až teď, když se Angelina s Bradem rozešli. Karma je zdarma.
  2. Chelsea Handler. Podle Chelsea je Angelina démon. Nejde jí konkrétně o spor mezi ní a Aniston, nicméně jí neodpustila, že herečce odloudila manžela. Pro Nicky Swift se nechala slyšet: „Jako žena na první pohled poznáš, která holka je v pohodě a která ne. Angelina je pro mě někdo, s kým nikdy nenavážu žádné přátelství.“
  3. Scott Rudin. Tohoto producenta možná neznáte, ale produkoval filmy jako Tahle země není pro starý nebo Sociální síť. Angelinu nesnáší proto, že se údajně snažila přetáhnout režiséra Davida Finchera k jejímu natáčení Kleopatry, když po něm Rudin chtěl, aby se plně soustředil na film Steve Jobs. Pro New York Daily News řekl, že s takovým „minimálně talentovaným spratkem“ nemá rozhodně zájem spolupracovat.
  4. Billy Bob Thornton. Manželství s Angelinou bylo mimo jiné poznamenáno jejich veřejnými projevy lásky. Například nosili na krku šátky s krví toho druhého. Angelina si dokonce nechala jméno Billy Bob vytetovat na ruku. Ale Billy na to nevzpomíná zrovna s úsměvem a tvrdí, že to byly fakt šílené časy.
  5. Laura Dern. Něco podobného jako s Aniston. Když Laura odjela na natáčení, sbalila Jolie Thorntona. Pro ABC News pak Dern řekla: „Odjela jsem, abych mohla pracovat na filmu. Když jsem se vrátila, zjistila jsem, že se můj přítel oženil a zmizel.“
  6. Amal Clooney. I když jsou Brad a Georgem Clooneym nejlepší kámoši, jejich manželky k sobě takový vztah neměly. Amal se odmítla účastnit jejich svatby, protože prý nesouhlasí s politickými názory nevěsty. Amal je aktivistka specializující se na mezinárodní a lidská práva. Kdo ví, co se mezi nimi stalo.
  7. Jon Voight. Aneb otec Angeliny. Odmítla užívat jeho příjmení za to, že její matku podváděl. jejich vztah byl na bodu mmrazu, i když se spolu podíleli na filmu Tomb Raider. Nemluvili spolu deset let, ale nakonec se usmířili.
Lara Croft- Tomb Raider – Official Trailer (2001)