7 celebrit, které někdy kouřily trávu a fakt byste to do nich neřekli

Pavla Gabrhelíková

Drogy jsou špatné, my víme. Ale zrovna marihuana nám připadá jako to menší zlo. Pojďte se podívat, kdo holduje přírodním drogám a vůbec se za to nestydí.

  1. Barack Obama. V biografii bývalého amerického prezidenta je napsáno, že byl kdysi členem basketbalového týmu s názvem „The Choom Gang“, což je havajský výraz pro kouření trávy. Jeho životopisec popisuje, jak Obama seděl v kruhu lidí, kteří si posílali jointa, a náramně si to užíval.
  2. Megan Fox. Herečka, modelka a matka tří dětí přiznala ve velmi otevřeném rozhovoru pro britský magazín GQ, že kouří trávu a je jí jedno, co si o tom kdo myslí. „Doufám, že ji legalizují. A až to udělají, budu první člověk, který si půjde koupit gram,“ nechala se slyšet.
  3. Brad Pitt. Jedním z důvodu rozchodu s Angelinou bylo to, že Pitt vytváří doma nevhodnou atmosféru pro výchovu dětí. Brad přiznal, že strávil celý konec 90. let zkouřený (stejně jako ostatní celebrity), což se náramně hodilo do krámu médiím, která z něj udělala feťáka. Jinak není žádné tajemství, že si trávu čas od času dá. To však neznamená, že by se nezvládal postarat o děti.
  4. Jeniffer Aniston. Brad Pitt se měl v tomhle ohledu určitě lépe se svojí bývalou přítelkyní, která magazínu Rolling Stone  přiznala, že trávu vyzkoušela a není na tom vůbec nic špatného.
  5. Princ Harry. V roce 2002 byl v The New York Times článek o tom, že prince Harry kouří trávu. Dokonce navštívil zhuleneckou svatbu svého přítele v Montego Bay na Jamajce. Konala se tam především proto, že na Jamajce je marihuana legální.
  6. Madonna. Na slovo vzatá perfekcionistka v jednom rozhovoru přiznala, že trávu kouřila, alespoň tedy v roce 1994. V show s Lettermanem se nechala slyšet, že se se svým tehdejším přítelem zvládla vyspat třináckrát za noc jenom proto, že předtím vykouřila jointa.
  7. Marilyn Monroe. O tom, že Marilyn kouřila jointy, existují dokonce video důkazy, a to z večírku v New Jersey v roce 1958 nebo 1959. Více než minutu dlouhé video se dostalo na světlo světa, když ho odpkoupil za více než čtvrt milionu dolarů jeden vášnivý sběratel. Marilyn si na záběrech údajně očichává podpaží a směje se jako blázen.