7 děsivých věcí, které musíte vědět předtím, než začnete randit s pejskařem

Eva Vogelová

Zalíbil se vám někdo natolik, že byste s ním chtěli chodit? Pokud jde o milovníka psů, pořádně si to promyslete. S pejskaři jsou totiž samé problémy.

  1. Psi mají speciální čich k tomu, aby vám překazili romantické chvilky. Až se budete chystat políbit, pes vašeho partnera vám pravděpodobně zrovna olízne nohu. Chtěli byste spolu mít sex, ale mazlíček protějška vás u toho neustále pozoruje. Bude vám to nepříjemné a z postelového maratonu nebude nic. Když pejsci cítí, že páníček věnuje pozornost někomu jinému, rozhodně se o ni nebojí přihlásit. Domácí mazlíčci jsou mazaní.
  2. Pejskaři si svoje mazlíčky berou všude. Litujeme, ale pokud si začnete s pejskařem, randit budete už navždycky ve třech. Váš protějšek si totiž vezme svého pejska všude s sebou. Chcete jít do parku? To je ideální místo pro mazlíčka. Plánujete jet někam na výlet a naivně si myslíte, že váš partner nechá svoji chlupatou kouli doma? Na to rovnou zapomeňte. Milovníci pejsků svá zvířátka doma nikdy nenechávají. Pokud by si měli vybrat mezi vámi a psem, budete to vy, kdo odtáhne s bolestí v srdci domů. Pejskaři si život bez svého mazlíčka nedokáží představit.
  3. Na každém kroku se se svými psi fotí. Váš partner pravděpodobně zaplňuje sociální sítě fotkami svého mazlíčka. Možná si myslíte, že až spolu budete mít pevný vztah, budete na nich hlavně vy. Nemáte pravdu. Na fotkách nikdy nebudete sami dva, ale rovnou tři.
  4. Pejskaři vnímají své mazlíčky jako své děti. Milovníci pejsků svého čtyřnohého mazlíčka zbožňují a nedají na něj dopustit. Možná vás to překvapí, ale někteří z nich se často nazývají psími rodiči. Své rodiče berou jako psí prarodiče a kamarádi jsou psí tetičky a psí strejdové. Jednoduše mazlíčka považují za své dítě. Snaží se mu věnovat veškerý čas a starat se o něj jako o lidského potomka. Pokud máte v plánu začít chodit s pejskařem, musíte mít jeho psa bezmezně rádi, jinak si můžete rovnou začít hledat někoho nového.
  5. Psi mají také střevní potíže. Sami jistě víte, jak děsivé je, když na vás přijdou střevní problémy. Sotva stihnete doběhnout na záchod. Představte si, jaké to asi musí být, když to schytá mazlíček vašeho protějška. Pokud bydlí v bytě, ven to pravděpodobně nestihne. Když jste s ním zrovna na procházce, nehnete se z místa, protože pejsek pořád jen kadí.
  6. S pejskařem nemůžete dělat spontánní věci. Na začátku vztahu budete mít chuť svého protějška neustále něčím překvapovat, ale brzy vás to přejde. Pejskaře totiž nemůžete vzít nikam na výlet, večeři nebo masáž, aniž byste to s ním nenaplánovali. Musí totiž domluvit hlídaní pro svého mazlíka, který nemůže zůstávat dlouho sám doma.
  7. Veškeré peníze nacpou do psů. Někteří pejskaři si často stěžují, že nemají peníze. Není těžké uhodnout příčinu jejich finančních potíží. Všechny peníze totiž obětují pro pohodlí svého mazlíčka. Chtějí, aby se měl dobře, ale poté jim nezbývá už tolik peněz na ostatní věci.