7 destinací, kde se v zimě rozhodně ohřejete

Redakce

Nesnášíte zimu? Tak se podívejte na náš seznam míst, kam prostě musíte odjet.

  1. Kostarika – Tato nádherná středoamerická země je jedním z posledních rájů na zemi. Čekají vás zde nejen nádherné pláže, které jsou jako z časopisu, ale i krásná krajina, jako jsou hory, pobřeží dvou oceánů, tropické pralesy, vodopády, činné sopky a jezera.
  2. Itálie, pobřeží Amalfi – Amalfi je jednoznačně nejkrásnějším pobřežím v Itálii. Nemůžete zde tedy čekat teploty vysoké jako v červnu nebo v červenci, ale rozhodně to stojí za to.
  3. Miami, Florida – Miami je tím pravým místem širokých pláží, barů a noční zábavy.
  4. Kauau, Hawaii – Proč právě sem? Je to ráj na zemi. Dochoval se zde šestnáctikilometrový kaňon nebo hora, na které neustále prší. Jsou zde pro milovníky odpočinku i nádherné pláže.
  5. Playa Del Carmen, Mexiko – Užijte si dovolenou v Playa del Carmen, v letovisku, které je ideální pro ty, kteří chtějí zkombinovat aktivní a pohodovou plážovou dovolenou. Letovisko je označováno za srdce Mayské riviéry a leží na polovině cesty mezi slavným letoviskem Cancun a klidným Tulumem.
  6. Maledivy – Ostrovy jsou atoly – korálové útesy, obklopující vrcholky pásma podmořských sopek. Neuvěřitelný svět s azurově modrou vodou, lagunami, rybkami a kouzelnými bílými plážemi vás dostanou do kolen.
  7. Phuket, Thajsko – Phuket je největší thajský ostrov a zároveň jediný, který je také provincií. Ostrov trochu trpí náporem turistů, ale i tak si zachovává azurové moře a bělostný písek na nesčetných plážích.

Na tohle mohli přijít jen v Zemi vycházejícího slunce!

Pár dělí čtrnáct hodin časového posunu. Dvojice je ale spolu díky unikátním fotografiím