7 destinací, které vládnou Instagramu

Redakce

Instagram je plný těch nejrůznějších profilů a také fotografií, které vám mohou vyrazit dech. My jsme se tentokrát zaměřili na cestovatelské destinace, které se na Instagramu v roce 2016 vyskytovaly nejvíce. Většina z nás své cesty dokumentuje a poté své snímky zveřejňuje na sociálních sítích, což nám napomáhá k vyhodnocení, které destinace byly letos ty nejoblíbenější. Na prvních místech samozřejmě nemohly chybět metropole, jako je New York, Londýn nebo Paříž, ale jsou zde i takové, které vás možná překvapí. Tak jdeme na ně.

  1. New York, New Yor

New York je městem, které nikdy nespí a lidé zde nechodí, ale běhají, protože nikdy nic nestíhají. Uvidíte zde ikonické žluté taxíky, vysoké mrakodrapy a další úžasné věci, které k New Yorku neodmyslitelně patří. Nejvíce taggovaná místa byla Central Park, Times Square a Brooklyn Bridge.

  1. Londýn, Velká Británie

Přenádherný a multikulturní Londýn má co nabídnout. Nejen, že je zde rozmanitá nabídka fastfoodů a nočních klubů, ale naleznete tu i úžasné historické památky a skvěle se tu nakupuje.

  1. Moskva, Rusko

Moskva je metropolí Ruska a není se čemu divit, že se umístila na třetím místě, protože je doslova magická. Nádhernými a neobvyklými památkami to zde překypuje.

  1. Sao Paulo, Brazílie

Největší město Jižní Ameriky. Sao Paulo má neskutečnou kuchyni a také umění.

  1. Paříž, Francie

Paříž je kouzelným místem, které každoročně navštíví neskutečný počet turistů. Romantický pohled na Eiffelovu věž je něco, co nikdy neomrzí.

  1. Los Angeles, Kalifornie

Los Angeles často spíše zkráceně L.A., je po New Yorku druhé nejlidnatější město USA. Je také jedním z nejvýznamnějších světových center kultury, vědy, technologií, mezinárodního obchodu a vzdělání. Dostane vás svou atmosférou.

  1. Petrohrad, Rusko

Kdo by to byl čekal, že se na seznamu objeví i Petrohrad. Při pohledu na toto nádherné město je velmi těžké věřit tomu, že zde před tři sta lety byly pouze bažiny. Jsou zde vepsané osudy celého Ruska, které lze vidět na každém místě. Petrohrad je ideálním místem pro milovníky architektury.

Turistika v zahraničí: Kde si ji nejvíc užijete?

5 nejkrásnějších jeskyní, které musíte vidět, než zemřete