7 důkazů, že jste beznadějní romantici

Eva Vogelová

Romantika je neodmyslitelná součást života spousty lidí, dělá je šťastnými. Láska pro ně znamená vše a bez romantických chvil si ji těžko dokáží představit. Řadíte se mezi beznadějné romantiky i vy?

  1. Věříte v pravou lásku

Ve vztazích se vám možná moc nedaří, ale přesto věříte, že na vás někde čeká člověk, který vám je souzený. Přehráváte si okamžiky vašeho seznámení. Většinou vypadají jako v romantických filmech. Omylem na sebe narazíte a polijete se kávou. Ze slušnosti se pozvete do kavárny, abyste odčinili svůj prohřešek, a rovnou se do sebe zamilujete!

  1. Když darujete nebo dostanete kytku, jste z toho unešení

Darovat kytku je velmi hezké gesto, jste rádi, že můžete blízkého člověka potěšit. Pokud ji dostanete od svého milovaného, radujete se z ní ještě několik dní.

  1. Zbožňujete romantické komedie

Občas trávíte čas tím, že se díváte na romantické komedie. Víte, že většina z nich je svojí kvalitou téměř na dně, ale to vám vůbec nevadí. Taky u nich brečíte. U filmů Titanic nebo Láska nebeská se vám to stává běžně.

  1. Hltáte zamilované fotky na sociálních sítích

Rádi se díváte na zamilované páry. Když vidíte na sociálních sítích fotky dvou hrdliček, úplně se rozplýváte. Dělá vám to dobře.

  1. Plánujete se svým protějškem jet do Paříže

Paříž je považována ze jedno z nejromantičtějších měst na světě. Nejspíš nebyla náhoda, že jste si na výlet vybrali právě ji. Zbožňujete romantiku a chcete se jí se svým partnerem nadýchat plnými doušky. Za polibek u Eiffelovy věže se svým partnerem byste dali vše. Nezajímá vás, že na světě existují hezčí místa, než je hlavní město Francie. Chcete tam jet za každou cenu.

  1. Rádi navštěvujete svatby

Svatba pro vás znamená jednu z nejromantičtějších událostí v životě. Když vás na ni někdo pozve, pomalu z toho pláčete štěstím. Rádi se stanete svědkem spojení dvou lidí, kteří se milují. Mnozí chodí na svatbu, aby se pobavili a najedli, ale vy chcete být hlavně součástí zamilované atmosféry. Na svatbách často musíte zadržovat dojaté potoky slz.

  1. Potrpíte si na klišé

Když s někým chodíte, chcete všechno dělat podobně jako ostatní. Na rande chodíte zásadně do kina či na večeře. Procházíte se v parcích, kde je spousta dalších lidí, místo toho, abyste vyhledali soukromí. Odmítáte mít sex na několika prvních setkání, protože vám to nepřijde dost romantické. Počkáte si něj několik týdnů. Když s někým chodíte rok, už přemýšlíte nad svatbou, nedokázali byste si dlouhodobě partnerství bez ní představit. Kladete velký důraz na svatého Valentýna a datum výročí vašeho vztahu.