7 důvodů, proč byste měly jet letos na dovolenou s nejlepší kamarádkou

Eva Vogelová

Letos s sebou k moři neberte přítele ani nikoho z rodiny. Užijte si dovolenou s nejlepší kamarádkou. Pokud jste si velmi blízké, bude to pro vás dovolená snů. Přečtěte si o tom, proč si nejlépe užijete dovolenou, když vám na ní bude dělat společnost vaše kamarádka.

  1. Budete mít skvělé fotky. Když pojedete na dovolenou se svým partnerem nebo rodinou, nebudou vás umět vyfotit, tak jak si to budete přát. Vaše nejlepší kamarádka ví, že se chcete se svými fotkami pochlubit na sociálních sítích, a chápe, že musí být perfektní. Bude schopná vás fotit půl hodiny v kuse v několika pózách, aniž by vám to vyčítala. Většina partnerů by takové focení psychicky nezvládla a hádky na dovolené prožívat určitě nechcete.
  2. Snadno se spolu dohodnete. Nejlepší kamarádky jedou v mnoha věcech na stejné vlně. Pokud necestujete sami, dovolená je o kompromisech, protože každý z vás může preferovat něco jiného. Jeden chce lenošit na pláži a druhý poznávat památky. Pokud jste s kamarádkou jako dvojčata, máte podobné priority a zájmy a nestane se vám, že se nedohodnete.
  3. Dokážete se spolu rychle usmířit. Možná se s kamarádkou na všem neshodnete a pohádáte se. Může se vám to stát i na dovolené, ale máte natolik silné pouto, že vaše hádky končí většinou smíchem. A pokud ne, naštvání vás po chvíli přejde a jste schopné se brzy udobřit. Díky tomu si spolu užijete pohodovou dovolenou, aniž byste musely řešit vztahové potíže.
  4. Nejlepší kamarádka s vámi půjde balit kluky. Možná partnera nemáte a chcete si na dovolené užít hezký románek. Vaše nejlepší kamarádka vás v tom nenechá samotnou a půjde balit kluky s vámi. Každého změří pohledem a odhadne, zda se pro románek s vámi hodí. Vaše kamarádka vás podpoří už jen svojí přítomností. Povzbudí vás k tomu, abyste začaly s flirtem a oslovily kluka, který se vám líbí.
  5. Sdílení k dovolené patří. Když cestujete sami, nemusíte se s nikým na ničem domlouvat, ale nemáte s kým sdílet své zážitky. Ty sice můžete doma všem vyprávět, ale nepůjde o sdílení daných okamžiků na místě. Pocity a zážitky jsou nepřenosné. Když je máte s kým sdílet, budete se z nich radovat mnohem víc.
  6. Když si něco zapomenete, kamarádka vám to půjčí. Většina lidí zapomene něco doma. Vy z toho nemusíte mít strach, protože pojedete na dovolenou se svojí nejlepší kamarádkou. Když si doma necháte tampony nebo manikúru, byla by velká náhoda, kdyby tyto věci zapomněla i vaše přítelkyně. Partner by si takové potřeby do kufru jistě nepřibalil.
  7. Dovolená upevní vaše přátelství. Na dovolené spolu budete trávit dvacet čtyři hodin denně, což vás ještě sblíží. Budete muset společně řešit různé situace, které posílí vaši vzájemnou důvěru. Můžete být k sobě upřímné, možná si sdělíte tajemství, o kterém jste se ještě nikomu nezmínily. Budujete si společné vzpomínky. Těžko někdy zapomenete na dovolenou se svojí nejlepší kamarádkou.