7 důvodů, proč holky přitahují zlí, namyšlení a povrchní kluci

Eva Vogelová

Nechápete, proč vás holky nechtějí, i když jste na ně tak hodní? Neustále si kladete otázku, proč si dívky neustále vybírají kluky, kteří s nimi jen zametají? Máme pro vás odpověď.

  1. Mají sebevědomí

Tichého kluka, který sedí v koutě, si moc holek nevšimne. Dívky nejčastěji letí na muže, kteří se cítí dobře v centru pozornosti. Někteří extroverti mohou být sice povrchní, ale stejně jsou oblíbení díky svým vtípkům. Všichni stydliví hoši nejsou nezajímaví, ale často svoji pravou osobnost raději skrývají.

  1. Umí si ženy obmotat kolem prstu

Kluci, kteří většinou myslí jen na sebe, si snadno dokáží najít své obdivovatelky. Vědí, jak se k ženám mají chovat. Znají triky, kterými si je k sobě přitáhnou. Dokáží jim skládat vhodné komplimenty, chovají se k nim galantně, podrží jim dveře nebo pomohou do kabátu. Často na sebe přebírají iniciativu a sami naplánují, kam si svoji slečnou vezmou na rande. K tomu navíc umí i dobře komunikovat. Na úplném začátku většinou nejde poznat, zda tohle kluk dělá jen kvůli sexu, nebo se vážně zamiloval. Někteří umí lásku velmi dobře i hrát.

  1. Působí jako ochranáři

Holky se většinou cítí dobře s klukem, který je dokáže ochránit. Namyšlení muži většinou ochranářské pudy mají, ale sami často dokáží ostatním ubližovat…

  1. Nikdy s nimi není nuda

Kluci, kteří mají sebevědomí, se vyjímají ve středu párty. Většinou své okolí dokáží dobře pobavit. Za to si je ostatní cení a chtějí se s nimi přátelit. Často si rádi zavtipkují na účet někoho jiného. Dělají všechno proto, aby si svůj dobrý status mezi ostatními udrželi. Umí dobře komunikovat, takže s nimi řeč většinou nestojí. Vymýšlejí různé aktivity, aby se s nimi nikdo nenudil.

  1. Většinou vypadají dobře

Namyšlení a povrchní kluci jsou většinou zároveň i sexy. Holky přirozeně přitahují muži, kteří mají hezkou tvář a vypracované tělo. Takoví většinou mají zároveň i sebevědomí, protože vědí, že jsou pro své okolí atraktivní.

  1. Působí dominantně

Spousta žen hledá muže, kteří působí autoritativně a budí v ostatních respekt. Některé dívky potřebují kluky, kteří je budou v životě vést. Na tom není špatného, pokud po nějaké době nezjistí, že jejich milý je chce spíše ovládat a mít v hrsti.

  1. Mají pocit, že si nikoho lepšího nezaslouží

Ženy, které vědí, že začaly chodit s namyšleným a povrchním mužem, si většinou myslí, že na lepšího nemají. Chybí jim sebevědomí, které by jim dovolilo hledat hodného kluka. Druhá varianta je, že samy se nechovají k protějškům zrovna nejlépe a chodit se zlým klukem jim vlastně vyhovuje.