7 důvodů, proč je super být zavřený ve vězení

Pavla Gabrhelíková

Na první pohled je to samozřejmě tragédie. Přijdete o svobodu a nemůžete opustit jedno jediné místo. Ale zvažte i výhody, které to má!

  1. Budete mít čas číst. Vězení už dávno není jen temná kobka a spaní na zemi. Máte možnost se tam klidně vzdělávat. Nebo třeba konečně napsat knihu! Který pracující člověk na svobodě na to má čas?
  2. Nemusíte vařit. Už žádné starosti s tím, co bude zítra k večeři. Stravu dostanete pravidelně a za peníze daňový poplatníků. Nádhera.
  3. Máte čas posilovat. Být korba se ve vězení vyplatí. Spoluvězni z vás budou mít respekt, navíc tam nebudete zavření věčně, tak co vyjít jako nový člověk?
  4. Drogy. Pokud jste měli strach, že vás zabásnou při předávkách drog, tady se bát nemusíte. Navíc tu seženete cokoliv a můžete experimentovat. Co se může stát? Že vás znovu zavřou? To sotva.
  5. Nemusíte se vídat s rodinou. Už žádné překvapivé návštěvy tchyně nebo babičky. Rodinu uvidíte, jen když budete chtít nebo když jí k tomu vězení vymezí čas.
  6. Nové sexuální zkušenosti. K tomu nemusíme nic víc psát, ne?
  7. Noví přátelé. Potkáte tu lidi, kteří odsud už nevylezou i ty, kteří se sem neustále vracejí. Milujete filmy Přelet nad kukaččím hnízdem nebo Vykoupení z věznice Shawshank? Teď máte příležitost si je dokonce prožít!