7 důvodů, proč je výhodné ve 30 stále žít s rodiči. Nechcete to zkusit taky?

Redakce

Někteří lidé stále bydlí u rodičů a to už je jim i přes 30 let. Žití s otcem a matkou má velké výhody, které bydlení ve vlastním bytě nepřináší. Proč dospěláci neopouštějí domovy svých rodičů?

  1. Rodiče po vás nechtějí peníze. Bydlení u rodičů je mnohem snadnější než mít vlastní byt. Jednoduše nemusíte platit nájem nebo někdy platíte jen malou částku. Rodičům přece nejde o peníze, nýbrž o vaše blaho. A to budete mít, když nebudete muset platit spoustu peněz za bydlení.
  2. Rodiče vám vždy nastaví náruč. Pokud vás sužují nějaké potíže, vždy se můžete vyplakat rodičům na rameni. Nikdy vás neodmítnou vyslechnout a vždy pro vás mají pochopení. Pokud to jde, zapojí se do vašeho problému a začnou ho řešit za vás.
  3. Rodiče se postarají i o vaše děti. Narodí se vám dítě a vaši rodiče z něj budou unešení. Vždy, když budete potřebovat pohlídat svého malého drobečka, bez řečí se o něj postarají. Budou z něj více nadšení, než vy sami. Uvidíte!
  4. All inclusive máte zdarma. Nemusíte si sami vařit a ani téměř chodit nakupovat. Lednička je totiž nonstop plná. Navíc maminka dělá teplá jídla někdy i víckrát než jednou za den. A vaří velice dobře a ví, co vám chutná.
  5. Když jste nemocní, má se o vás kdo postarat. Nemoci jsou nepříjemné, zvlášť když se o vás nikdo nepostará. Pokud bydlíte sami, musíte se o sebe postarat. Jít si pro léky, dělat si čaje, apod. Pokud ale bydlíte s rodiči, s radostí se o vás postarají. Nebudete muset hnout ani prstem.
  6. Nemusíte uklízet. Mít svůj vlastní byt znamená uklízet, uklízet a zase jenom uklízet. To je příšerné, nemáte pak téměř žádný volný čas, když doma nechcete shnít v prachu. Pokud ale bydlíte s rodiči, jsou zvyklí uklízet za všechny, hlavně maminka. Někdy uklidí i váš pokoj, protože se na ten binec už prostě nemůže koukat.
  7. Rodiče vám dohodí partnera / partnerku. Momentálně nemáte přítele či přítelkyni? Nevadí. Rodiče to za vás rádi zařídí, protože se na vás samotné již nemohou dívat. Všude mají nějaké známé a také přehled o lidech, kterým se narodili zhruba stejně staré „děti“, jako jste vy. Domluví vám hned několik rande. Nakonec si možná někoho z široké škály nabízených protějšků vyberete.

Průpovídky rodičů, na které nezapomeneme: Počkej, až budeš mít vlastní děti!

Hlášky, kterými nás krmili naše rodiče, ale nejsou (nemusí být) pravda