7 důvodů, proč jsou milovnice hororů těmi nejlepšími partnerkami

Eva Vogelová

Zbožňuje vaše holka horory? Měli byste se jí držet, protože má spoustu kladných vlastností. Povíme vám, jaké.

  1. Nebudou ječet pokaždé, když uvidí nějakého pavouka. Osminohého tvorečka se vaše holka fakt nebojí.
  2. Neleknou se každého zašramocení. Dívka, která ráda sleduje horory, bude se zájem zjišťovat, odkud daný zvuk přichází. Nebude mít však potřebu vám ze strachu skákat kolem krku.
  3. Nepotřebují, abyste je bránili. Milovnice hororů mají pro strach uděláno. Viděly spoustu děsivých věcí a vědí, jak se mají bránit. Kdybyste se oba ocitli v opravdovém nebezpečí, možná by se vás dokonce snažila ochránit.
  4. Nebudou se bát tmy. Slečny, které pravidelně sledují horory, se n nebojí tmy. Mají totiž pro strach uděláno. S tmou se naučily žít, protože je to důležitá součást každého hororu. Zamilovaly si ji.
  5. Lehce se nevzdávají. Na dívky, které milují horory, se můžete spolehnout. Hlavní hrdinové v hororech jsou velmi odvážní. Díky této vlastnosti téměř vždy jako jediní přežijí. Pokud se vaše partnerka dívá na děsivé filmy, musí v sobě mít také kus odvahy. Nikdy se zbytečně nevzdává a bojuje až do samotného konce. To může v budoucnu zachránit i váš vztah.
  6. Nebudete se s nimi nudit. Slečny milující horory pravděpodobně v životě hledají vzrušení. Sledování hororů je pro ně nejjednodušší způsob, jak ukojit chutě po dobrodružství a adrenalinu. Pokud jste aktivní, přesně takové dívky by se k vám hodily. Dobrovolně byste se společně vystavovali nebezpečí, díky kterému by se vám vléval adrenalin do žil. A jako bonus milovnice hororů dokáží nepochybně divoce řádit i v posteli.
  7. Mají tvrdou skořápku, ale měkké jádro. Milovnice hororů se pravděpodobně dokáží před okolním světem dobře chránit. Může vám trvat dlouhou dobu, než se k jejím duším dostanete hlouběji. Nemusíte se ale bát, že budou tvrdé i uvnitř.

Témata:, ,