7 důvodů, proč jsou nezávislé ženy ty nejlepší: Nechtějí vaše peníze, neřeší maličkosti a umí se (za)bavit

Redakce

Existují dva typy žen: soběstačné a mírně závislé. Ty závislé nevědí, jak se o sebe postarat, a tak vyhledávají muže, které se o ně postarají. Nezávislá soběstačná žena se o sebe dokáže postarat sama a to ve většině případů chlapy trochu odstrašuje, protože se bojí, že pro ženu nebudou dost dobří. My jsme ale sepsali důvody, proč je dobré mít soběstačnou ženou nebo jí být.

  1. Nechce vaše peníze, ale svoje. Silné nezávislé ženy mají profesní cíle. Chtějí si vydělávat samy. Můžou si tak koupit cokoli, boty, kabelky… To je neznamená, že jim taky občas někdo nemůže udělat radost. Milují příležitostné překvapení.
  2. Chápe pojem „měl jsem moc práce“! Pokud si domluvíte rande s ženou, která tvrdě pracuje, tak to má tu výhodu, že chápe, když přijdete pozdě. To funguje i o příchodech domů v případě společné domácnosti.
  3. Nepotřebuje vás 24h denně. Moc lidí si myslí, že když spolu chodí, tak spolu musí trávit veškerý čas, ale tak to není. Potřebujete i čas sami na sebe a to nezávislé ženy chápou. Dokáží totiž fungovat i bez vás.
  4. Neřeší maličkosti. Nezávislá žena je zaneprázdněna svou prací, kariérou a životem. Rozhodně neřeší žádné zbytečnosti.
  5. Bude s vámi slavit veškeré úspěchy. Vzhledem k tomu, že chápe, jak jsou pro vás pracovní věci důležité, tak vás bude ve všem podporovat. Ocení, když dosáhnete vlastních cílů a ráda to s vámi oslaví.
  6. Ví, jak se bavit. Ženy, které tvrdě pracují, ví, jak se poté odreagovat.
  7. Bude se s vámi dohadovat. Nebude souhlasit se vším, co řeknete, a bude se o tom i dohadovat. Následná výměna názorů může být i zábavná. Třeba se od ní i něco naučíte.

7 důvodů, proč mladé ženy tíhnou ke starším mužům: Čistota, péče a prachy

5 rozdílů mezi gayi a lesbičkami: Čím se liší?

Témata: