7 důvodů, proč kluci raději chodí s potvorami než s hodnými holkami

Eva Vogelová

Chtěli byste vědět, proč si kluci vybírají na vztah převážně jen mrchy? My to víme a prozradíme vám to.

  1. Potvory umí flirtovat

Hodné holky neumí být podlé a pohrávat si s muži. Často neumí ani tak dobře flirtovat jako mrchy. Když jsou k tomu potvory navíc hezké, drzé a provokativní, dokáží nachytat spoustu mužů. Flirtování je umění, nesmí se to moc přehánět. Znělo by to pak lacině nebo hodně trapně. Takové situace zažívají hodné holky, které to neumí. Nedokáží svým charismatem okouzlit moc kluků.

  1. Na hodnou holku kluci nemusí žárlit

S hodnými slečnami je po delší době soužití vlastně nuda. Proč? Protože působí jako andílci, kteří by svému milovanému nikdy nedokázali ublížit. Takové dívky rozhodně nemají v plánu svého přítele někdy podvést a podle toho se tak i chovají. Nejsou vyzývavé a žádné další kluky nedráždí. Muži nemají žádný důvod na ně žárlit a to některé z nich tak trochu nudí, protože jim ve vztahu chybí vzřůšo.

  1. Potvory umí být sexy

Co si budeme povídat, mrchy jsou prostě sexy. Umí se vyzývavě oblékat, kroutit zadkem a ukazovat výstřih. Při pohledu na takovou kočku se každému muži udělá boule v kalhotách. Oni za to nemůžou, tak je stvořila příroda. Nechají se chytit do spárů sexy potvory a často i dobrovolně. Muži vědí, že s takovou ženou to nebudou mít lehké, ale nedokáží odolat. Nebojte se, karma je dostihne. Za chvíli je sexy potvora podvede s někým jiným a pošle je do háje.

  1. Hodné holky bývají často ošklivé

Vzhled je pro kluky důležitý, obzvláště pro mladé muže. Sexy křivky, které mívají mrchy, jednoduše kluky vzrušují a nechají se jimi zaslepit. Hodné holky nebývají sexy a často nejsou ani moc hezké.

  1. S hodnou holkou je nuda

Hodné slečny často a rády svému příteli vyjdou s různými věcmi vstříc. Snaží se jim v různých věcech pomáhat. Dělají kompromisy. Bohužel většina se na svého miláčka upne a ho to přestane bavit. Nejenže ho to bude svazovat, ale také velmi nudit. Takový vztah pro něj začne postrádat smysl. S hodnými holkami kluci nemusí nijak bojovat. Navíc je dost možné, že sex s nimi bude velká nuda. Dřív nebo později takové slečny pošlou do kytek.

  1. Některé hodné holky jsou až moc chytré

Není žádná novinka, že hodné slečny bývají mnohdy i dost inteligentní. Někteří muži nemají chytré ženy moc rádi, protože si s nimi moc nerozumí. Nechtějí, aby jejich rozhovory probíhali neustále na intelektuální úrovni. Chtějí se více odvázat a zasmát. Sheldona Coopera v sukni kluci nechtějí, pokud na tom nejsou povahově podobně.

  1. Hodnou holku nemusí kluci tolik dobývat

Když se hodné holky zamilují, nenechávají se už dobývat. Rovnou se svému protějšku oddají, protože jsou z něj paf. Muži však chtějí o ženy bojovat a dobývat je. Když svoji polovičku dostanou hned, nebaví je to a většinou si vztah s nimi rozmyslí.