7 instagramových účtů pro milovníky koček

Redakce

Jste spíš kočičí než psí typ? Historii na Youtube máte plnou videí s koťátky a Grumpy Cat s Pusheen jsou vaše oblíbené hrdinky? Chápeme vás! Den bez roztomilé kočičí fotky je jako den bez slunečního svitu, kyslíku nebo kávy. Potřebujeme kočky k životu! A víme, kde je hledat.

  1. @Necocat

Černobílý fešák Leo miluje hru na schovávanou. Co na tom, že je celý vidět? Krom toho rád lenoší, skáče a jí. Zkrátka zcela výjimečný kocour. OK, je to typický kocour, ale stejně vás jeho fotky budou bavit.

  1. @iamlilbub

Lil Bub je normální kočičí internetová celebrita. Narodila se jako nejslabší s genetickými mutacemi. Mimo jiné s kratší dolní čelistí a bez zubů, takže jí jazýček neustále visí z tlamičky ven. Lil Bub ale měla štěstí v neštěstí, její páníček si ji oblíbil přes, nebo spíš pro její originalitu a jak je vidět, má se u něj kočička jako v peřince.

  1. @sakuracos

Okouzlující tříbarevná Sakurako nese jméno známé anime hrdinky. A stejně jako ona pochází z Japonska. Doma s ní, kromě jejích lidí, bydlí ještě zrzavá kočičí kamarádka.

  1. @bigkittyklaus

Zrzeček Klaus je pořádný kus kocoura. Ale z velké části za to může jeho neuvěřitelně huňatá srst, která přímo vybízí k pomazlení. Klaus má prý dvě životní záliby: Provokovat psa a být tou největší kočkou na světě. A jeho páníček má zas zálibu v postování jeho fotek na Instagram a my z toho máme radost!

  1. @samhaseyebrows

Tahle kočička má obočí, že by jí Cara Delevigne mohla závidět. A my Samovi zas závidíme, že žije v New Yorku! Není se čemu divit, že ho jeho člověk popisuje jako kočičího modela, milovníka tuňáků a lamače srdcí.

  1. @utacci

Kočka v rouše beránčím, princezna, rytíř Jedi – tohle zvíře je hotový chameleon! A navíc vypadá strašně, ale strašně roztomile. Podívejte se na tuhle modelku z Tokya.

  1. @generalisius

Klasický mourek z Ukrajiny nás dostal vtipnou fotkou kočičky v kočičkách. Když má někdo krásnou kočku a navíc smysl pro humor, tak prostě chcete sledovat jeho IG účet, ne?

Must have: Ušaté kalhotky pro milovnice zvířat

Galerie: Kočka s dvoubarevnýma očima je miláčkem internetu