7 kluků promluvilo o svém poprvé! Jsou to citlivky…

Redakce

První sex je vzpomínkou nejen pro ženy, ale také pro muže. Zkušenosti každého z nás se velmi liší, protože každý tento okamžik prožívá nějak jinak. Sedm kluků promluvilo o tom, jak se to stalo, co cítili, a další peprné věci, které si prostě musíte přečíst.

  1. „Bylo mi sedmnáct let a přítelkyni jsem měl několik měsíců, než jsme se rozhodli, že je ten pravý čas. Po několika večerech se to konečně stalo. Čekali jsme na to, až její rodiče usnou. Trvalo to několik hodin, protože jsme spoustu času zápasili s kondomem a později jsme si říkali, že kdyby bylo rozsvíceno, bylo by to mnohem jednodušší,“ Jay (18).
  2. „Bylo mi osmnáct let a byl jsem na koleji. Holka, se kterou jsem ztratil panictví, byla má dobrá kamarádka. Jendou jsme se vraceli z večírku a začali spolu flirtovat, až jsme nakonec skončili u ní na pokoji. Asi po pěti minutách jsme zaslechli: „Co tu děláte?“ byla to její spolubydlící. Byli jsme tak rozpálení, že jsme na ni úplně zapomněli a ona na nás koukala, jak si spolu užíváme,“ Jake (19).
  3. „Seznámil jsem se s jednou dívkou a asi na třetí schůzce, při sledování filmu, jsme se rozhodli jít na to. Nikdy jsem jí neřekl, že to bylo mé poprvé, protože jsem nechtěl vypadat nezkušeně. Byl jsem strašně nervózní a vzrušený. Bohužel to netrvalo moc dlouho,“ Izajáš (20).
  4. „S přítelkyní jsem chodil dlouhé čtyři roky. Když jsem ji jel navštívit na kolej, tak jsme do toho konečně šli. Strašně ji to bolelo, ale dělali jsme vše, co jsme mohli. Pro mě to byla rozhodně lepší zkušenost, než pro ni,“ Peter (22).
  5. „Bylo mi šestnáct let a byl jsem ve vztahu dva roky. Mluvili jsme o sexu několik měsíců, ale nakonec se to stalo, až když byli její rodiče pryč. Použili jsme kondom. Chápu, že chtěla mít jistotu, ale přál bych si, aby to bylo více procítěné,“ Jack (19).
  6. „Panictví jsem ztratil se svou přítelkyní, když mi bylo osmnáct let. Byli jsme spolu rok nebo dva a moc jsem ji miloval. Byl jsem strašně nervózní z toho, jestli můj penis není příliš malý nebo co když budu mít orgasmus moc rychle. Nakonec to bylo úžasné. Velký nával emocí,“ Danny (19).
  7. „Bylo mi sedmnáct let a psal jsem si s jednou holkou, která byla o rok starší než já. Jednou mě požádala, abych ji vyzvedl na jednom večírku. Moc se mi nechtělo, protože bylo jasné, co má za lubem. Nicméně jsem pro ni jel a po cestě mi řekla, ať zastavím na jednom odlehlém parkovišti. Bylo to rychlé a byl jsem rád, že to mám za sebou. Lituji jen toho, že jsem nepoužil kondom,“ Reid (20).

12 myšlenek, které napadnou každou dívku po dvacítce. I vás!

9 věcí, které byste měli zvážit předtím, než se pustíte do otevřeného vztahu