7 míst v domácnosti, kde můžete mít vzrušující sex

Eva Vogelová

Sex v posteli už vás nudí? Doma máte nepochybně spoustu míst, které můžete využít k pohlavnímu styku. Možná vás zatím jen nenapadla. S tím vám jednoduše poradíme.

  1. Kuchyňský pult

Kuchyň není jen na vaření a vyjídání lednice, můžete si v ní i dost užít. Poslouží vám k tomu kuchyňský pult, na kterém provedete minimálně dvě sexuální pozice. V jedné partnerku opřete o linku a ohnete zezadu, až z toho zasténá. V druhé jí vysadíte na pult a proniknete do ní zepředu. Můžete udělat malou přepadovku, když přítelkyně bude zrovna vařit nebo péct. Nejde o vyloženě pohodlné pozice, ale na rychlovku se perfektně hodí.

  1. Kdekoliv naproti oknům

Máte rádi při sexu trochu adrenalinu? Odhrňte závěsy se záclonami a ukažte svá nahá těla světu. Pokud nebydlíte ve spodním patře nebo daleko od sousedů, je dost možné, že vás nikdo neuvidí. Na tom nezáleží, ale stejně přitom budete mít pocit, že vás může někdo vidět. A to vás vzruší ještě více.

  1. Sprcha

Přepadněte svého partnera ve sprše. Naštelujte si horkou vodu, protože ta vaše těla hezky uvolní. Nemusí dojít přímo k pohlavnímu styku, pokud se bojíte, že tam uklouznete. Stačí provést orální sex, protože i ten pro vás oba může být nezapomenutelným zážitkem.

  1. Gauč

Možná si myslíte, že gauč je klišé místo pro sex, ale i na něm můžete se svojí polovičkou dělat divy. Nejlepší bude, když si sednete a ona na vás. Pokud nemáte doma extra nepohodlnou a malou pohovku, tak sexuální polohy můžete i střídat. Misionáře tam určitě taky zvládnete.

  1. Schody

Máte v bytě nebo domě schody? Pak se můžete zaradovat. Pokud bydlí vedle vás i sousedi, tím lépe. Budete spěchat, aby vás během sexu nikdo nezastihnul, protože by mohla vzniknout vážně nepříjemná situace. Díky adrenalinu to bude více vzrušující sex než na jakémkoli jiném místě uvnitř vašeho bytu. Navíc díky schodům můžete vyrovnat váš výškový rozdíl a natočit se do správného úhlu. Pokud bydlíte v horním patře, můžete po cestě v něm využít i výtah. Tam to také bude muset proběhnout rychle.

  1. Skříň

Pokud máte k dispozici velkou šatní skříň, můžete si do ní oba společně zalézt. Kvůli velké spoustě oblečení v ní vám to ani nebude nepohodlné. Nezáleží na tom, že tam pravděpodobně uděláte velký nepořádek, který poté budete muset uklízet, důležité je, abyste si to společně užili. Navíc almaru můžete také uklízet v páru a ještě si u toho stihnete popovídat. Skříň je ideální nábytek k utužování vztahů. Pokud nemáte almaru, kam byste se vešli oba, vyměňte ji za stůl, kde můžete společně řádit podobně jako na kuchyňském pultu.

  1. Střed místnosti

Vyberte si jakoukoliv místnost. Udělejte si kolem sebe dostatečné místo. Partnerka na vás skočí a vyzkouší, jakou máte výdrž. Není vyloučeno, že se vám to nepodaří a váhu přítelkyně dlouho neudržíte. Při nejhorším budete mít na svém těle jen několik modřin, když spadnete. Poté můžete dokončit sex na podlaze. Pokud už víte, že sex s partnerkou, která bude ve vzduchu, nezvládnete, opřete si ji rovnou o zeď.

Témata:, ,