7 mužů z Harryho Pottera. Jací by byli v posteli?

Eva Vogelová

Vybrali jsme sedm pánů z filmů o Harry Potterovi a zhodnotili, jací by mohli být v posteli. Budete s námi souhlasit?

  1. Harry Potter

Harry by mohl být v posteli dobrý. Snažil by se svou partnerku co nejlépe uspokojit, byl by určitě jemný a sladký. Později by projevil svoji divokost. Nejdříve by s novou dívkou byl nejspíše trochu nervózní, ale malý stres by se díky jeho vzrušení rozplynul. Navíc je to docela fešák, figuru nemá k zahození. Možná by někomu mohla vadit jeho malá výška, ale pokud by svůj handicap dokázal vynahradit v jiné oblasti, dalo by se nad tím přimhouřit oko.

Naše hodnocení: 7 / 10

  1. Ron Weasley

Ve vztazích se Ron zdá být nesmělým chlapcem. Pochází z velmi početné rodiny. Musí se nějakým způsobem vyrovnávat svým sourozencům. Strašně dlouho se neměl k tomu, aby sbalil Hermionu. Pravděpodobně by byl ze sexu tak nervózní, že by se mu ani nepostavil. Musel by na tom se svojí polovičkou hodně pracovat. Za zrzavé vlasy mu však musíme přičíst pár bodů.

Naše hodnocení: 4 / 10

  1. Draco Malfoy

S Malfoyem byste pravděpodobně nezažili svůj nejhorší sex, ale ani nejlepší. Možná byste se po pohlavním styku s ním cítili trochu nečistě. Přece jen je to záporák a arogantní floutek, kterému jde hlavně o své blaho. Nepochybně je i velmi pyšný na svoji mužskou chloubu. V posteli by byl určitě trochu sobecký, ale na druhou stranu, je docela přitažlivý. Díky tomu by se vám to s ním mohlo docela líbit.

Naše hodnocení: 5 / 10

  1. Sirius Black

Sirius už sice není nejmladší, ale má velké charisma, na které holky letí. Čaroděj měl vždycky rozkošný pohled, uhranul by jím nejednu ženu. Jediné mínus je, že strávil několik let v Azkabanu. Pobyt ve vězení ho možná emocionálně změnil, a proto bude v posteli trochu citově vzdálený. Tohle však nebrání tomu, aby s ním někdo zažil kvalitní a nespoutaný sex.

Naše hodnocení: 8 / 10

  1. Severus Snape

Severus má také své kouzlo osobnosti, avšak vypadá více zanedbaně než Sirius Black. Na něm můžeme obdivovat to, že byl v podstatě až do konce života zamilovaný do jedné ženy. Harryho matka ho dostala na kolena. Severus sice zvenčí působí tvrdě a neproniknutelně, uvnitř je však zranitelný a citlivý. U něj hrozí, že kdyby se vyspal s jinou ženou než s Lily, mohl by upustit pár slz. A to je to poslední, co po sexu s nějakým mužem chcete zažít.

Naše hodnocení: 2 / 10

  1. Voldemort

Jak dobrý by byl sex s mužem, jehož jméno se bojíte vyslovit, i když s ním máte sex? Plný strachu. Stáhly byste se do sebe a rozhodně si to s ním v posteli neužily. Navíc byste se bály, že vás po pohlavním styku zabije, protože pak už vás nebude k ničemu potřebovat. K tomu je ještě strašně ošklivý, musely byste přitom nejspíš zavřít oči.

Naše hodnocení: 1 / 10

  1. Hagrid

Hagrid se sice projevil jako fajn týpek, ale sex s ním rozhodně nepřipadá v úvahu. Máme totiž dojem, že jeho chlouba bude mít zhruba velikost celé vaší ruky. Tady už končí veškerá legrace. Myslíme, že i Voldemort by byl v posteli snesitelnější.

Naše hodnocení: 0 / 100

Závěrečná scéna Harryho Pottera