7 náznaků, že randíte s příšerným mamánkem

Pavla Gabrhelíková

Všichni milujeme svou mámu. Štve nás a nadává nám, ale myslí to s námi dobře. Jsou ale i tací, kteří mají s maminkou dost nezdravý vztah.

  1. Je jeho osobní asistentka. Kupuje mu jídlo, spodní prádlo i hygienické pomůcky. Sám ani neví, jaký používá deodorant. To samé bude dřív nebo později očekávat od vás.
  2. Je jeho sponzor. Tak fajn, nakupování oblečení ještě možná rozdýchejte, pokud je ten kluk fakt něco. Ale pokud mu máma drží i kasu, je to fakt průšvih. Jestli není schopný vydělat si tolik, aby vás mohl pozvat na rande, a o tom, co budete dělat, rozhoduje šrajtofle jeho mámy, je pořád ještě dítě.
  3. Pořád mu volá. Chvilku potom, co jste vyrazili ven, mu volá máma, jestli si ohřál oběd. Za hodinku mu zvoní telefon zase. Maminka potřebuje vědět, jestli mu není zima. Když se líbáte na lavičce, vrní mu kapsa. Když vytáhne telefon, jako volající se zobrazí „Maminka“. Ach jo…
  4. Nečekaně se objeví. Leze mu bez ohlášení do bytu? „Náhodou“ se objeví v restauraci, kde jste na večeři? Pokud vám jeho máma neustále kazí rande a on na to neřekne ani půl slova, berte nohy na ramena.
  5. Jakmile máma pískne, hned tančí. Obvykle chlapům musíme všechno připomínat desetkrát. A stejně to neudělají. Ale jakmile chce něco maminka, přetrhl by se…
  6. Bez jejího svolení ani ránu. Když mění práci, zvažujete pořízení psa nebo stěhování, dlouze si o tom povídáte. Není si jistý vůbec ničím, dokud nezvedne telefon a nezeptá se mámy, co má dělat. Dospělí lidé tohle nedělají.
  7. Její názor je nejdůležitější. Je úplně jedno, co mu řeknete vy, kolegové v práci nebo přátelé. Máma má vždycky pravdu a přes to nejede vlak. Jakmile se to pokusíte zpochybit, okamžitě vyletí jak čertík z krabičky.