7 nejžhavějších lesbických scén, které vás rozpálí

Eva Vogelová

Rádi se díváte na to, jak spolu vášnivě dovádějí dvě ženy? Teď budete mít možnost. Koukněte se na filmové lesbické scény, které vás okamžitě nažhaví.

  1. Nebezpečné hry (1998)

Film Nebezpečné hry není příliš kvalitní. Učitele Sama jedna studentka obviní ze znásilnění, čímž se mu otočí mu život vzhůru nohama. Právník ho z toho vyseká a on nakonec vysoudí spoustu peněz. Něco na tom však nehraje. Detektivovi to nedá a snaží se zjistit pravdu. Pokud nemáte rádi krimi filmy, nevadí. Nepochybně vás oslní lesbická scéna dvou sexy hereček. Denise Richards a Neve Campbell byly kočky… Nepochybujeme o tom, že vás tato scéna velmi rozpálí.

  1. Mulholland Drive (2001)

Snímek Mulholland Drive opravdu stojí za vidění. Režisér David Lynch za něj dostal Oscara. Není úplně jednoduché tento film pochopit. Některé věci si můžete interpretovat po svém. Postupně se rozvíjející vztah dvou žen je ve filmu zásadní. Pokud by vás snímek nebavil, nepochybně se vám zalíbí žhavé scény mezi herečkami Naomi Watts a Laurou Harring, které vážně stojí za to.

  1. Černá labuť (2010)

Snímek Černá labuť je mrazivý thriller, který člověka nenechá chladným. Mladá baletka se stane posedlou po své baletní kariéře. Chce být tak dokonalá, až překročí hranice. Nepochybně stojí celý film za to, ale nejžhavější z něj je milostná scéna hereček Natalie Portman a Mily Kunis. Obě ženy jsou krásné a předvedou vám, jak dokáží být vášnivé. Užijte si jednu z nejžhavějších lesbických scén v historii filmu.

  1. Nebeská stvoření (1994). Na snímek Nebeská stvoření se rozhodně podívejte. Předtím, než se pustil režisér Peter Jackson do natáčení Pána prstenů, stvořil právě tento film. Vznikl na základě skutečné události. Dvě kamarádky se rozhodnou zabít matku jedné z nich. V hlavních rolích uvidíte herečky Melanii Lynskey a Kate Winslet.
  1. Poslední noc v Římě (2010). Snímek Poslední noc v Římě si žádá vaši pozornost. Španělská dívka Alba je na prázdninách v Římě a potká tam Natašu. Obě si padnou do oka. Začnou si vyprávět své životní příběhy a pomilují se. Románek mezi ženami je plný vášně a sexu. Celý snímek se odehrává v hotelu. O zábavu se vám postarají herečky Elena Anaya a Natasha Yarovenko.
  1. Jennifer’s Body – Bacha kouše! (2009). Podle děje je Snímek Jennifer’s Body – Bacha kouše! horor pro náctileté. Pokud byste měli zájem o kvalitní film, rozhodně se na tento snímek nedívejte. Příběh pojednává o středoškolské studentce – sexbombě. Udělá všechno proto, aby se dostala blíže k jednomu pohlednému zpěvákovi, ale nějak se jí to zvrtne. Za pohled stojí nejspíš jen žhavá lesbická líbačka. Herečky Megan Fox a Amanda Seyfried vás dostanou do varu.
  1. Past (1996). Snímek Past vás uvrhne do světa špinavých peněz a podvodů. Dvě ženy plánují, jak obrat člena gangu o velké jmění. On chudák nejprve vůbec nic netuší, nenapadlo by ho podezřívat svoji přítelkyni… Udělal chybu. Žhavé scény proběhnou mezi herečkami Jennifer Tilly a Ginou Gershon.