7 policistů popisuje nejhorší případy své kariéry. Matka asistovala při znásilňování své dcery, smrt kvůli sendviči a další

Paga

Většinu času policisté napomínají ožraly a chytají nezodpovědné řidiče. Čas od času se ale dostanou k případu, který jim vyrazí dech. Tohle je sedm příběhů skutečných policistů, kteří mluví o zločinech, jichž byli svědky a jež je nikdy nepřestanou budit ze spaní.

  1. Bitka s HIV pozitivní. Zavolali nás k holčičí bitce. Nějaké mladé holky se pustily do feťačky a tu to dost vyděsilo. Nakonec vypěnila a začala všechny okolo kousat. To by ještě nebylo tak zlé. Ale byla HIV pozitivní… Kousala a křičela u toho: „Doufám, že to chytíte všichni!“ Za tohle bezohledné chování si šla odsedět kupodivu jen 5 let.
  2. Nechala své dítě umřít. Jeli jsme k případu matky, která nechala své šestiměsíční dítě zemřít, protože hrála videohry. Dvouleté nakonec nějak přežilo, protože umělo chodit a sehnalo si jídlo. Když zjistila, že batole nedýchá, dala ho do krabice a vyhodila do popelnice. Nahlásil to její manžel, chlápek od námořnictva, který se zrovna vrátil z mise. Když prováděli pitvu, zjitili, že dítě mělo několik zlomenin v různých fázích hojení. Nikdy nepřestanu myslet na to, jak bolestivý mělo to dítě život, než umřelo.
  3. Zalepil ženě ústa lepidlem. Už dlouho jsme měli v merku chlápka. U jeho domu jsme byli jako doma kvůli domácímu násilí. Mlátil svou těhotnou ženu, ale nikdy jsme nesehnali dostatek důkazů, aby ho soud odsoudil. Dali jsme proto jeho ženě alespoň telefon, na který má volat, kdyby cokoliv. Když začala rodit a on chtěl, aby u toho byla zticha, zalepil jí pusu průmyslovým lepidlem. Násilnosti pokračovaly, ale bohužel se ho kvůli nedostatku důkazů nepodařilo zadržet… Takže ve svém příšerném chování pokračuje dál.
  4. Krev úplně všude. Byli jsme zavolaní na adresu v Brooklynu. Soused volal, že z vedlejšího bytu slyší hrozné zvuky. Okamžitě jsme tam vyrazili. Chytili jsme chlápka celého od krve, jak utíká zadními dveřmi. Hned jsme ho zatkli. Šel jsem se podívat do bytu, jestli jsou všichni ok. V jednom pokoji jsem našel mrtvou matku s dítětem, další tři děti byly zavřené v druhém pokoji. Všichni byli rozsekaní sekáčkem na maso. Nejstaršímu bylo dvanáct. Krev jste ochutnávali pouhým nadechnutím, byla všude. Matka se synem ještě dýchali, když jsme dorazili, ale ne dlouho. Vyšel jsem pak ven a bylo mi hrozně… Podíval jsem se do auta na toho zatčeného chlápka. Na ten jeho pohled nikdy nezapomenu! Přísahám, že se mu na obličeji usadil ďábel…
  5. Mazání důkazů. Jeden muž znásilňoval tříletou dceru své přítelkyně. Řekli byste, že z toho matka bude v šoku, ale ne. Když jsme ho přišli zatknout, schovávala ho a začala z telefonu mazat fotky toho, jak jí znásilňuje dceru. Ona byla u toho! A fotila si to! Nakonec ho pustili z vazby pro nedostatek důkazů a ona dostala podmínku za manipulaci s důkazy. Dceru jí vrátili zpátky, takže si můžete domyslet, co se u nich doma děje. Ta ženská pracuje v místní restauraci, do které už nikdy nepůjdu.
  6. Po nehodě utekl. Vyšetřovali jsme případ uneseného auta. Opilý chlap ukradl auto i se třemi dětmi, ve stáří čtyř, sedmi a devíti let.  Naboural a jedno z dětí se vážně zranilo. Chlap se vypotácel z auta, které nechal v lese uprostřed ničeho i s dětmi a jejich umírajícím bráškou. Později jsme ho chytili namol v jiném kradeném autě. Byla to nejhorší noc mého života. Druhý den jsem dal hned výpověď.
  7. Zabil pokladní a utekl. Nějaký mladý kluk neměl peníze na sedvič a chtěl, aby mu ho pokladní dal zadarmo. Byl to jeho první den v práci. Odmítl mu ho dát, chtěl po něm, aby zaplatil. Kluk vytáhl nůž a pokladního podřezal. Pak s nožem v ruce začal utíkat. To už jsme ho honili a křičeli, ať se okamžitě vzdá. Nakonec jsme ho dohnali a museli ho složit k zemi. Kolem byl hlouček lidí a ti na nás začali křičet, že kdyby šlo o bělocha, určitě na něj tak krutí nejsme a ať ho necháme na pokoji. Kdyby jen tušili, že obhajují týpka, který před pěti minutama zabil nevinného člověka kvůli sedviči…