7 pravidel, která vám zaručí šťastnější život

ahu

Chcete žít líp? Tak se řiďte těmito sedmi pravidly a uvidíte, že to půjde jak po másle.

 1. Špatní lidé = špatné výsledky
  Řečeno jinak, dokud se budete obklopovat lidmi, kteří vás využívají, uráží, chovají se k vám bez respektu a úcty, je jasné, že vaše vztahy, přátelské, pracovní, milenecké, budou v háji.
 2. Mimozemšťanem na den
  Zkuste si každé ráno po probuzení představit, že jste z vesmíru a na jeden den vás vyslali na Zemi. Vaší misí je se dobře předvést, udělat si přátele, něco dobrého vykonat, ten jeden den zkrátka naplno a pozitivně zúročit. Zní to možná směšně, ale tahle myšlenka vám pomůže dělat lepší rozhodnutí.
 3. Vždycky volte sebe
  Pokaždé, když kývnete na něco, co dělat nechcete, co vám nic nepřinese, co se vám příčí, uvědomte si, že to neděláte pro sebe, nýbrž pro toho, kdo to chce. A tím pádem nežijete pro sebe, ale pro něj. Naučte se říkat ne a zohledňovat vlastní touhy a potřeby.
 4. Nápady jsou měnou 21. století
  A to nápady všeho druhu. Nepracuje se rukama, ale mozkem, fantazie a sny jsou tím, co nás žene kupředu a nutí k výkonům. Nebojte se říct nebo realizovat nic, co vám přijde aspoň trochu nosné.
 5. Akce > slova > myšlenky
  Už jste někdy zažili, aby se něco reálně změnilo či jen dalo do pohybu díky pouhé myšlence nebo slovu? Je potřeba konat!
 6. Pomáhejte lidem
  Když pomáháte jen sami sobě, žijete malý život. Žijte pro sebe, ale i pro druhé. I oni vás utváří, nehledě na to, že karma doopravdy funguje.
 7. Pravidlo jednoho procenta
  Ať už jde o vaše fyzické nebo dušení zdraví, celkovou pohodu, štěstí, úspěch v práci, snažte se každý den postupovat tak, abyste v tom, oč vám jde, byli večer o 1% lepší. Když se to nastřádá, uvidíte, kam se dostanete za rok.