7 rad, jak sbalit slečnu, která se vám líbí

Eva Vogelová

Zalíbila se vám slečna, ale nevíte, jak se k ní zachovat, aby se vám podařilo ji sbalit? Není to tak těžké, jak to vypadá. Poradíme vám, jak na to.

  1. Upravte se

Když chcete sbalit holku, měli byste se snažit vypadat co nejlépe. Můžete se kvůli ní nechat i ostříhat. Neberte si na sebe žádné ošoupané oblečení. Vyberte si něco, co vám bude slušet. Rozhodně byste neměli zapomenout na decentní parfém. Holky mají rády, když kluci hezky voní. Neměli byste to však s vůní přehnat.

  1. Chovejte se jako džentlemani

Buďte zářným příkladem toho, že gentlemani ještě nevymřeli. Když se budete snažit dívku sbalit, podržte jí dveře nebo neste tašku. Na rande jí přineste květinu. Žádná holka nepohrdne hezkou kytkou. Bude to od vás milé gesto. Uděláte dobrý první dojem, což je velmi důležité.

  1. Neustále se usmívejte

Bez úsměvu to nepůjde. Když se snažíte slečnu sbalit, nemůžete se na ni mračit, odradilo by ji to. S úsměvem budete působit mnohem sympatičtěji. Pokud se člověk směje, hned ho to rozzáří. Díky tomu budete působit pozitivně a bude vám to více slušet. Holky se nechtějí seznamovat s někým, kdo vypadá mrzutě.

  1. Složte jí kompliment

Dívky mají rády nevinné komplimenty. Když si na holce, kterou chcete sbalit, všimnete něčeho zvláštního, pochvalte to. Mohou to být náušnice, manikúra, účes, brýle, šaty, barva vlasů, hlas nebo oči. Slečna bude ráda, že si na ní všímáte detailů. Pochopí, že o ni máte skutečně zájem. S komplimenty to však nepřehánějte, protože pak by mohly působit lacině a nedůvěryhodně.

  1. Hrajte si na nedostupné

Když holka pozná, že jste snadno k mání, bude jí to s vámi připadat nudné. Když jí budete hned od začátku ležet u nohou, nebude vás chtít. Buďte trochu zdrženlivější, abyste jí připadali cennější. Rozhodně ji hned nebombardujte několika esemeskami denně. Když vám sama napíše, neodepisujte jí hned, aby věděla, že se bez ní obejdete a nevisí na ní celý váš svět. Holku, kterou chcete sbalit, rozhodně k ničemu nenuťte. Tolerujte její názory a rozhodnutí, i když s nimi nemusíte souhlasit.

  1. Poslouchejte, co říká

Komunikace je velmi důležitá. Když spolu budete mluvit o čemkoliv, vždy dívku, kterou chcete sbalit, pozorně poslouchejte. Nezapomeňte nic z toho, co řekla. Musíte si zapamatovat, co ji baví a všechny informace o jejích přátelích či rodině. Kdybyste něco zapomněli, časem se to může během neblaze projevit. Dejte pozor hlavně na jména, za žádných okolností nemůžete zapomenout to její! Když si všechno zapamatujete, budete mít plus. Dáte tím najevo, že jste ji poslouchali a skutečně se o ni zajímáte.

  1. Mluvte o tom, co vás baví

Dejte si pozor na to, o čem s ní hovoříte. Rozhodně byste neměli vytahovat žádné kostlivce ze skříně. Nemluvte hned na prvním rande o svých potížích a soukromých věcech. Snažte se víceméně hovořit o pozitivních nebo neutrálních záležitostech. Zmiňte své koníčky, možná zjistíte, že máte nějaké z nich společné.

Témata:, ,