7 rituálů, které dodržují páry s nejžhavějším sexem

Pavla Gabrhelíková

První rok je to pěkně žhavé, druhý to pomalu opadává a po třetím na sebe skoro už ani nesáhnete? Možná je to proto, že neděláte těchto sedm věcí.

  1. Nebojí se vzrušit, i když se nechystají k sexu. Většina párů se olíbává, okusuje a osahává jen v případě, že to bude končit orgasmem. Jenže dvojka, která má fakt žhavý sex, se klidně nažhaví i v kině, v baru nebo při čekání na tramvaj. Prostě jen tak.
  2. Každý rok zajdou trochu dál. Snaží se objevovat a posunovat hranice, samozřejmě jen do takové míry, do jaké je to příjemné oběma. Proto čím déle jsou spolu, tím je to lepší. Jak v posteli, tak celkově.
  3. Pečují se o sebe. Chtějí tomu druhému neustále připadat atraktivní, proto sportují, zastřihují se, holí a dbají o svou kůži, aby byla voňavá a hladká.
  4. Smějou se v ložnici i mimo ni. Při sexu často nastanou situace, u kterých se můžete cítit trapně, nebo se jim zasmát a pokračovat v tom, co děláte. Páry s nejžhavějším sexem se ale nesmějí jen v ložnici, ale třeba i při společném vaření nebo procházce.
  5. Masturbují spolu. Psychologové říkají: Pokud spolu masturbujete, zůstanete spolu navždy. Přestože je masturbace považovaná za činnost, kterou provozujeme hlavně když jsme sami, mělo by to být naopak.
  6. Realizují svoje fantazie. Když jeden druhého o něco požádá nebo mu svěří nějakou tajnou fantazii, ten druhý udělá vše pro to, aby mu to splnil.
  7. Dotýkají se. Ve štípnutí do zadku nebo letmé puse na krk je víc, než si myslíte. Neustále tak totiž dávají tomu druhému najevo, že jsou tam pro něj.